Dwa koncerty Metronomy w Polsce!

Metronomy w Polsce
fot. materiały prasowe

Jedna z największych gwiazd pierwszej edycji FEST Festivalu – Metronomy – powróci do Polski! Już w przyszłym roku zespół zagra dwa koncerty w Poznaniu i Warszawie. Koncerty odbędą się w dniach 31 marca i 1 kwietnia 2020. Zapiszcie te daty w swoich kalendarzach!

Metronomy w Polsce!

Kilka tygodni świetnie bawiliśmy się na ich koncercie w Parku Śląskim podczas Fest Festivalu, teraz niecierpliwie oczekujemy kolejnej wizyty zespołu w Polsce. Kapela z Wielkiej Brytanii przyjedzie do Polski na przełomie marca i kwietnia 2020 roku i zagra koncerty w Poznaniu i w Warszawie. Organizatorem obu koncertów Metronomy w Polsce jest agencja koncertowa Follow The Step. Sprzedaż biletów na koncerty rozpocznie się 20.09.2019 o godz. 10:00. Z kim widzimy się pod sceną?

METRONOMY W POZNANIU
31.03.2020 TAMA

METRONOMY W WARSZAWIE
01.04.2020 PROGRESJA

Metronomy przyjedzie promować najnowszy album studyjny

Przez lata swojej działalności, Metronomy dorobiło się dosyć pokaźnej grupy fanów na całym świecie. Wszystko za sprawą specyficznego podejścia do muzyki, swoistego miszmaszu międzygatunkowego w swoich utworach. Zespół śmiało korzysta z wpływów popu, elektroniki czy indie. Ich muzykę bardzo ciężko zaszufladkować. W skład zespołu wchodzą Joseph Mount, Oscar Cash, Anna Prior, Olugbenga Adelekan i Michael Lovett. Na swoim koncie mają kilka albumów studyjnych, w tym wydany dosłownie tydzień temu – Metronomy Forever, którego promować będą podczas koncertów w Polsce. Najlepiej ocenianym krążkiem zespołu jest wciąż The English Riviera, którego premiera odbyła się w 2011 roku. To właśnie na tej płycie znajdziemy największe przeboje The Bay oraz The Look.

Posłuchaj albumu Metronomy Forever

Najnowszy album studyjny Metronomy ujrzał światło dzienne 13 września 2019 roku. Na krążku znajduje się siedemnaście, żywiołowych i pełnych emocji utworów. Wydawnictwo promuje utwór Wedding Bells, do którego powstał wideoklip w reżyserii Dana Breretona. Albumu Metronomy Forever można posłuchać we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych, z Spotify i Tidal na czele. Chyba nie musimy mówić, że znajomość nowej płyty jest wręcz konieczna przed przyszłorocznymi koncertami zespołu? Recenzja najnowszego dzieła Metronomy już wkrótce na łamach naszego portalu.