Dua Lipa przyśpiesza premierę Future Nostalgia!

Future Nostalgia
Dua Lipa | fot. materiały prasowe Warner Music

W ostatnich dniach muzycy odkładają premiery albumów, odwołują lub przekładają trasy koncertowe. W tym trudnym momencie Dua Lipa zdecydowała się jednak przyśpieszyć premierę swojego drugiego krążka.

Dua Lipa – Future Nostalgia

Młoda wokalistka wielokrotnie udowadniała, że jej fani są dla niej najważniejsi. Artystka zdecydowała, że swoimi ważnymi informacjami najpierw podzieli się właśnie z nimi. Dua Lipa uruchomiła na Instagramie transmisję na żywo, podczas której poinformowała o przyśpieszeniu premiery albumu Future Nostalgia oraz o tym, że z powodu epidemii wirusa zmuszona jest przenieść swoją trasę koncertową. Nowe daty powinniśmy dostać wkrótce. Wszystkie bilety będą honorowane podczas nowych terminów.

Nieszczęśliwy wyciek

Wcześniejsze wydanie albumu najprawdopodobniej spowodowane jest wyciekiem, który miał miejsce w zeszły weekend. Pierwotnie album miał ukazać się 3 kwietnia, jednak premiera została przesunięta na najbliższy piątek – 27 marca. Jak wiadomo, w przypadku tak ważnej premiery przygotowania są zaplanowane w każdym aspekcie, a taka wpadka może sporo kosztować zarówno artystkę, jak również wytwórnię. Future Nostalgia – to drugi krążek w karierze Duy Lipy i jednocześnie jeden z najważniejszych albumów 2020 roku. Debiutancki album pochodzącej z Kosowa wokalistki zebrał fantastyczne opinie i wprowadził ją na muzyczne salony.

Nowy singiel już w środę!

Tuż przed premierą krążka, w sieci pojawi się ostatni singiel wraz z teledyskiem. Będzie to klip do piosenki Break My Heart, w której usłyszymy sample z Need You Tonight, autorstwa INXS. Będzie to już trzeci singiel oraz czwarta piosenka wypuszczona do sieci w ramach promocji krążka Future Nostalgia. Wcześniejsze utwory to Don’t Start Now, tytułowa Future Nostalgia oraz Physical.

Dua Lipa o przyśpieszonej premierze płyty

Byłam trochę skonfliktowana co do tego, czy jest to właściwe w tym czasie, ponieważ wielu ludzi cierpi. Nie jestem pewna, czy w ogóle robię to, co należy, ale myślę, że najbardziej potrzebujemy w tej chwili muzyki, potrzebujemy radości i musimy starać się widzieć światło. Mam nadzieję, że to sprawi, że się uśmiechniecie, zatańczycie i będziecie ze mnie dumni.

Dua Lipa o przeniesionej trasie koncertowej

Starałem się wytrzymać jak najdłużej, ale widzę, że w tej chwili sprawy się nie zmieniają i dla bezpieczeństwa wszystkich wokół nas, naprawdę musimy być ostrożni i ostrożni.

Recenzja albumu Dua Lipa – Future Nostalgia już w ten piątek na naszej stronie!