Domowy Festiwal – artyści w Twoim domu

domowy festiwal
instagram.com/p/B-FdE-mps-z/

Dla tych, którzy stęsknili się za koncertami, muzycy przygotowali świetną alternatywę.

Na prawdziwy koncert jeszcze długo nie będziemy mogli się wybrać. Nie wiemy też, czy ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną letnie festiwale się odbędą. Nie tylko fani, ale również artyści, których koncerty zostały odwołane, bardzo to przeżyli. Postanowili więc, że nie będą siedzieć z założonymi rękami i umilą swoim fanom czas podczas tych ciężkich dni. Muzycy zarówno w Polsce jak i na świecie organizują livestreamy na swoich facebookach czy instagramach. W naszym kraju uczynili to min. Sanah, Ania Wyszkoni czy Michał Szpak.

Chłopaki z polsko-francuskiego zespołu BeMy wpadli jednak na inny pomysł. Postanowili zorganizować festiwal, który odbędzie się… w Twoim domu.

Muzyka tam gdzie chcesz

Chociaż Domowy Festiwal nie dorówna temu prawdziwemu z muzyką na żywo, światłami i innymi efektami specjalnymi, to spotkanie z muzykami na żywo, na pewno umili nam chwile spędzone w domu.

Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia:

Festiwal muzyczny w Twoim domu. Od 26 marca pomagać Wam będziemy przetrwać ten czas… muzyką!

I na to właśnie liczymy!

Kto wystąpi na Domowym Festiwalu?

Pierwszy koncert w ramach wydarzenia odbędzie się już w ten czwartek 26.03. Tego dnia zagrają dla Nas Ania Karwan (jako headlinerka) oraz Artur Sikorski, Paula i Karol, Swiernalis, BeMy, Jakob Zaborski i Aleksandra Smerechańska.

Drugiego dnia festiwalu, czyli w piątek 27.03, wystąpią Bovska (jako headlinerka), Jeremi Sikorski, Marcin Januszewicz, Michał Sobierajski, Marcel Baliński, Adam Strycharczuk, Ewelina Grossman, Alicja Szemplińska.

Transmisje koncertów odbędą się na instagramowych profilach muzyków, które wraz z godziną znajdziecie na plakacie powyżej.

Namiastka prawdziwego festiwalu

To jeszcze nie koniec zaplanowanych dla nas niespodzianek. Domowy festiwal nie potrwa dwa dni, nawet nie trzy, ale cztery dni! Muzyczne gwiazdy kolejnych dwóch dni imprezy zostaną ogłoszone na instagramie Domowego Festiwalu już wkrótce.

Tymczasem nastawcie przypomnienia w telefonie, aby nie przegapić koncertu Waszego ulubionego artysty. #zostanwdomu i ciesz się dobrą muzyką!