Doda zagra w Krakowie!

0
151

Doda właśnie ogłosiła koncert Aquaria Tour w Krakowie! Kiedy i w którym miejscu piosenkarka się pojawi?

Doda zaczynała swoją karierę w teatrze Buffo, a później w latach 2000-2006 była wokalistką w zespole Virgin. Przez ten czas pod nazwą Virgin ukazały się trzy płyty: Virgin, Bimbo i Ficca. Po rozpadzie grupy artystka rozpoczęła karierę solową – wydała solo 4 płyty: Diamond Bitch, 7 pokus głównych, Dorota i Aquaria. Ta ostatnia miała swoją premierę w 2022 roku, a 3 października 2023 ukazała się wersja deluxe Aquarii, na której gościnnie pojawili się Smolasty i Bedoes 2115. 

Co ciekawe, w 2016 roku grupa Virgin reaktywowała się i wydała album Choni. Wkrótce później zespół ostatecznie się rozwiązał.

Doda koncertowo

Doda zagrała następujące trasy koncertowe: Diamond Tour, Rock’n’Roll Palace Tour, The Seven Temptations Tour, Fly High Tour, Anty Tour, Riotka Tour i Doda z Orkiestrą. Koncerty artystki są bardzo spektakularne – podczas jej koncertów widzowie mogą zobaczyć scenografię, tancerzy, pirotechnikę… 

Obecnie trwa trasa Aquaria Tour. Promuje ją reality show pt.: Doda Dream Show. Planowo ma odbyć się 10 koncertów – do tej pory miało miejsce 5. Pierwotnie wydarzenia miały odbyć się jedynie w Warszawie, ale niedawno ogłoszono koncert Aquaria Tour w Łodzi. A teraz Doda ogłosiła kolejny koncert – tym razem w Krakowie.

Doda w Krakowie

Doda zagra 6 stycznia 2024 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Organizatorem jest Prestige MJM.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments