Dni Odolanowa 2019 [program]

Dni Odolanowa 2019

Dni Odolanowa 2019 odbędą się od 26 do 28 lipca 2019 roku. Jest to niemalże kultowa impreza w południowej części Wielkopolski. Odbędzie się po raz 27.

Podczas trzech dni imprezy, czeka wiele atrakcji – nie tylko tych muzycznych! 27. edycja Dni Odolanowa startuje w piątkowe popołudnie i potrwa do późnych godzin niedzieli. Oprócz występów znanych zespołów, okazję do zaprezentowania się będą miały także małe lokalne grupy artystyczne. W programie znalazły się również, między innymi, zawody wędkarskie, turniej szachowy, prezentacja zabytkowych samochodów czy pokaz sztucznych ogni!

Dni Odolanowa 2019 – program

Piątek – 26 lipca 2019

Imprezę rozpoczną występy dzieci związanych z ośrodkami kultury w Odolanowie. Gwiazdą pierwszego wieczoru będzie kapela Disco Polo, która wylansowałą się w Must Be The Music – Piękni i Młodzi. Powstali w 2012 roku z inicjatywy Magdy i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego.

Sobota – 27 lipca 2019

Drugi dzień dni Odolanowa startuje bardzo wcześnie! Bo już od godziny 6:00 swoich sił mogą spróbować wędkarze w zawodach, natomiast od 10:00 rusza turniej Szachowo-Warcabowy. Od 16:00 rozpoczną się występy na estradzie, a wśród nich zespół artystyczny prosto z GruzjiKolxida. O 21:00 na scenę zawitają goście specjalni – dobrze znany zespół Poparzeni Kawa Trzy. Kapela składa się przede wszystkim z dziennikarzy Radia ZET oraz RMF FM. Ich muzyka łączy w sobie wiele gatunków.

Niedziela – 28 lipca 2019

Oczywiście również niedziela zapowiada się bardzo ciekawie. Nie zabraknie występów młodych talentów – Młodzieżowej Orkiestry Rozrywkowej czy Orkiestry ze Szkoły Muzycznej w Odolanowie. O 18:30 sceną zawładną znane i lubiane włoskie przeboje! A już po godzinie 21:00, występ kolejnej kapeli Disco Polo, MIG. Znani są między innymi z przeboju Miód, Malina. Grupę założyła czwórka rodzeństwa w 2000 roku. Zakończenie imprezy przewidziane jest około godziny 1:00 w nocy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here