David Garrett – jeden z najlepszych skrzypków świata – zagra we Wrocławiu!

0
21

David Garrett wystąpi 13 marca 2024 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Koncert jednego z najwspanialszych wirtuozów skrzypiec będzie składał się z utworów legendarnych kompozytorów: Bacha, Schumanna, Vivaldiego i wielu innych. To będzie niezwykłe wydarzenie, które na pewno pozostanie w pamięci wielu fanów muzyki.

David Garrett uzyskał rozgłos, grając na skrzypcach największe rockowe i popowe przeboje, czym wprawił w zachwyt cały muzyczny świat. Pokazał też swój niesamowity talent. O tym, jak bardzo jest wszechstronnym wirtuozem świadczy fakt, że ze swych występów na żywo potrafi zrobić show zarówno wtedy, gdy gra energetyczne Viva la Vida zespołu Coldplay czy Dangerous Davida Guetty jak i wtedy, gdy prezentuje klasyczne melodie Bacha czy Mozarta. Za każdym razem potrafi porwać tłumy.

Jako klasycznie wykształcony skrzypek David Garrett marzył jednak o tym, aby nagrać utwory kompozytorów, których podziwia i słucha do dziecka. Zalicza do tego grona m.in. Saint-Saensa, Bacha, Dvorzaka, Mendelssohna, Schumanna, a także Vivaldiego. Udało mu się to w listopadzie 2022 roku, a już w następnym roku muzyk ruszył w trasę koncertową. W ten sposób 18 kwietnia zagrał w wypełnionej po brzegi hali COS Torwar w Warszawie.

Jego niezwykły talent oraz zdolność przełamywania barier sprawiają, że występy Garretta są prawdziwym spektaklem dla zmysłów. Pasją do muzyki potrafi zarażać wszystkie pokolenia odbiorców.

Koncert w Hali Stulecia będzie wyjątkową okazją, aby ponownie zanurzyć się w magii dźwięków skrzypiec w wykonaniu artysty, który potrafi jednocześnie wzruszać i zachwycać techniczną doskonałością. Jego repertuar będzie obejmował klasyczne arcydzieła, znane głównie z ostatniego albumu ICONIC. Niewykluczone jednak, że w interpretacji artysty usłyszymy także nowe utwory.

Koncert Davida Garretta odbędzie się 13 marca 2024 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Bilety do przedsprzedaży dla klientów Bilet Serwis zapisanych do newslettera trafią 31 sierpnia o godzinie 10:00. Z kolei 1 września rozpocznie się sprzedaż otwarta. Bilety będzie można kupować na biletserwis.pl. Na koncert zaprasza agencja Prestige MJM.

Informacje

  • Termin 13 marca 2024
  • Godzina 20:00
  • Miejsce Hala Stulecia, Wrocław
  • Gatunek Classical crossover

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments