Cigarettes After Sex zapowiadają nowy album

Amerykański zespół zapowiada nowy album Cry i wydaje promujący go singiel. Co sądzicie o Heavenly?

Cry

Cigarettes After Sex zapowiedzieli swój drugi album studyjny. Nazywa się Cry i jego premiera odbędzie się 25 października. Album promuje piosenka Heavenly.

Heavenly

Greg Gonzalez wokalista i gitarzysta w zespole zdradził, że piosenka inspirowana jest pięknem, które poczuł obserwując zachód słońca na plaży w Łotwie, pewnego letniego wieczoru. Cały album ma odzwierciedlać piękno, erotykę i minimalizm.

bla bla

Cigarette After Sex nagrali Cry w posiadłości na Majorce. Gonzalez zdradził:

Dźwięki tego albumu, są dla mnie bardzo mocno połączone z miejscem, w którym je nagrywaliśmy. Widzę tą płytę jak film. Nagrywana w przepięknym, egzotycznym miejscu, łączy wszystkie różne charaktery i sceny razem, ale koniec końców jest o romansie, pięknie i seksualności. Bardzo personalnie ukazuje co te rzeczy dla mnie znaczą (…) Zawsze unikałem studia. Jest coś wyjątkowego w nagrywaniu na świecie. Jakiś czynnik x pochodzący od charakteru i atmosfery miejsca, w którym pracujesz, który staje się niezbędny do poczucia muzyki.

Cry tracklista

  1. Don’t Let Me Go
  2. Kiss It Off Me
  3. Heavenly
  4. You’re The Only Good Thing in My Life
  5. Touch
  6. Hentai
  7. Cry
  8. Falling in Love
  9. Pure

Trasa

Jeśli chcecie zobaczyć zespół na żywo, niedługo będziecie mieli okazję. Zespół zapowiedział trasę po Europie i Wielkiej Brytanii. Do tego w październiku 2019 wystąpią w Albert Hall w Manchesterze (27.10.2019) i w O2 Shepherds Bush Empire w Londynie (29.10.2019).

 

excited to announce dates for our 2020 uk/european tour. see you soon…

Publiée par Cigarettes After Sex sur Jeudi 29 août 2019

 

Cigarettes After Sex

Cigarettes After Sex to amerykański zespół założony w 2008 roku w Teksasie przez Grega Gonzaleza. Zespół znany jest z powolnych piosenek o miłości. Głos Gonzaleza często opisywany jest jako połączenie męskiego i kobiecego wokalu. Ich pierwszy album wyszedł w 2017 roku i zebrał bardzo pozytywne recenzje. W skład zespołu wchodzi Greg Gonzalez (wokal, gitara akutyczna i eletryczna, bas) Randall Miller (bas) Jacob Tomsky (perkusja) i Josh Marcus (klawisze). Zespół kilka razy zawitał do Polski na koncerty. Co sądzicie o nowym singlu?

 

Nowa odsłona Taylor “Lover” [recenzja]

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here