Po fenomenalnym sukcesie całkowicie wyprzedanej wiosennej trasie Vito Bambino, przyszedł czas na wyjątkowe wydarzenie w katowickim Spodku.
Po latach wspólnej muzycznej podroży przyszedł czas na kolejne spotkanie. Vito Bambino na wyjątkowym koncercie Bitamina x Bambino À la carte już 3 listopada 2023 roku, zaprezentuje zarówno swoje solowe utwory, jak i repertuar Bitaminy.
Przedsprzedaż biletów rozpocznie się dzisiaj, 24 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00 na stronie eventim.pl.
Koncert w katowickim Spodku będzie wyjątkowy, ponieważ to fani ułożą setlistę. Już niebawem posiadacze biletów uzyskają specjalny dostęp do platformy, dzięki której wszyscy wspólnie ułożą muzyczne menu na ten wieczór. À la carte to wydarzenie jednorazowe i będzie pierwszym z garstki koncertów.
Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 25 kwietnia 2024 roku o godzinie 12:00.

![Trzy muzyczne światy, jeden wieczór. MARO, Devendra Banhart i Benjamin Clementine na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/MARO-Devendra-Banhart-i-Benjamin-Clementine-Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-29-218x150.jpg)

![Barry Stock (Three Days Grace): Jesteśmy na scenie od lat i mamy się dobrze [wywiad]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Summer-Punch-Festival-piatek-fot.-Natalia-Nazar-115-218x150.jpg)