Kilkukrotnie przełożone koncerty Bass Astral x Igo odbędą się we wrześniu i październiku. Zaplanowana trasa rozpocznie się w Krakowie 3 września.
Bass Astral x Igo wracają z trasą koncertową promującą najnowszy album Satellite, którego premiera odbędzie się 13 sierpnia dla płyt CD i 27 sierpnia dla wersji na winylu. Po niesamowicie udanym IT’S DARK TOUR tym razem duet wystąpi w zupełnie innej odsłonie. Trasa Bass Astral x Igo Ensemble to nowe utwory i nowe aranżacje znanych już utworów stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem.
Jesienią czekają na Was koncerty w 9 miastach:
3 września – Kraków
4 września – Katowice
10 września – Poznań
11 września – Wrocław
12 września – Gdańsk
19 września – Warszawa
23 września – Łódź
2 października – Lublin
3 października – Bydgoszcz
Satellite to trzecia płyta duetu Bass Astral x Igo. Oprócz wcześniej publikowanych singli (Planets, It’s Dark, Bikini) pojawi się na nim siedem premierowych utworów, które powstały przy współpracy zespołu z muzykami zaproszonymi do projektu Bass Astral x Igo Ensemble. Dzięki temu Igor i Kuba eksplorują nowe nieodkryte jeszcze światy, a ich Satelita okrąża coraz to nowe planety.

![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202-218x150.jpg)
![Trzy oblicza elektroniki na Malta Festival: The Blaze, HAAi i Worakls [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/The-Blaze-Haai-Worakls-fot.-Natalia-Nazar-18-218x150.jpg)
![Trzy muzyczne światy, jeden wieczór. MARO, Devendra Banhart i Benjamin Clementine na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/MARO-Devendra-Banhart-i-Benjamin-Clementine-Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-29-218x150.jpg)