Backstreet Boys w Polsce – znamy support!

Backstreet Boys w Polsce
fot. materiały prasowe

Koncert amerykańskiego boysbandu Backstreet Boys w Polsce już 24 czerwca w warszawskim Torwarze. Wiemy, czyj występ otworzy to wydarzenie!

Za dwa miesiące Backstreet Boys w Polsce zagra swój kolejny koncert. Jeden z najpopularniejszych boysbandów na świecie, po czterech latach przerwy, odwiedzi nasz kraj w ramach DNA World Tour. 25 stycznia 2019 roku ukazał się ich najnowszy album DNA. Jest to dziesiąty krążek w karierze żywej legendy muzyki pop. Dodatkowo w tym roku obchodzą 26-lecie działalności muzycznej. Będzie to zatem wspaniała okazja do świętowania. Wiemy na pewno, że w roli supportu na scenie pojawi się zespół MiC Lowry.

MiC Lowry

Pięcioosobowy zespół z Liverpoolu, który gra pop, współczesny R&B i soul. Powstał w 2011 roku. W jego skład wchodzą Delleile Ankrah, Akia Jones, Kaine Ofoeme, Ben Sharples i Michael Welch. Nazwa zespołu związana jest z The Lawry Centre w Manchesterze, ponieważ tam właśnie panowie zagrali swój pierwszy koncert. Początkowo zostali wzięci pod skrzydła Universal Music Group, ale po wydaniu EP-ki MOOD ostatecznie zdecydowali się na niezależność. W 2015 roku wydali EP-kę The Show oraz swój pierwszy singiel – Oh Lord – w 2016. Kolejny singiel, Whisky Kisses, ukazał się 10 marca 2017 roku. W 2018 roku wydali Teslę – swój pierwszy singiel jako niezależni artyści.

Zagrali wiele koncertów w Wielkiej Brytanii. Supportowali Justina Biebera w czasie europejskiej części Purpose World Tour w Liverpoolu, Londynie, Birmingham, Leicester i Manchesterze. Zostali nominowani do nagrody BET Best International Newcomer, a w 2016 roku otrzymali nagrodę Liverpool GIT Award. Zdobyli nagrodę MOBO Unsung Award.

 

Bilety na koncert Backstreet Boys w Polsce

Sprzedaż biletów trwa od 16 listopada 2018 roku. Wciąż jednak dostępne są bilety na to wydarzenie. Można je kupić za pośrednictwem strony ogranizatora – LiveNation.pl. Ceny wahają się pomiędzy 450 zł, 370 zł i 240 zł – miejsca na trybunach, 300 zł – miejsca stojące (wyprzedane) oraz 3300 zł i 2190 zł – wejściówki VIP, dzięki którym można będzie obserwować koncert spod samej sceny.