Alvaro Soler już w maju odwiedzi Polskę! [zapowiedź]

Pochodzący z gorącej Hiszpanii wokalistaAlvaro Soler, po dwóch latach powraca do Polski! W maju tego roku, podczas trasy europejskiej zawita do Poznania i Warszawy.

Alvaro Soler od najmłodszych lat muzykował ze swoim bratem. Pierwsze sukcesy na lokalnej scenie odnieśli jako skład Escapist. Przez wiele lat mieszkał z rodziną w Japonii. Tam właśnie nauczył się grać na fortepianie. Mimo że muzyka była integralną częścią jego życia, swoich sił próbował również w zawodzie modela. Idąc za głosem serca, w 2014 roku postanowił skupić się na solowej karierze artystycznej, zaczynając od podboju Europy. Utworem El Mismo Sol, który w Polsce trafił na 1. miejsce list przebojów. Piosenkarz, pod okiem profesjonalnych muzyków w berlińskim studio, stworzył unikalny styl muzyczny, który możemy zaliczyć do latynoskiego popu. Łączy on brzmienia gitary z instrumentami klawiszowymi oraz barwnymi perkusjonaliami.

Alvaro Soler – koncerty w Polsce 

28-letni artysta znany jest z pozytywnych kompozycji, których klimatem podbija miliony serc. W 2016 roku zaskoczył polskich fanów nawiązując współpracę z wokalistką Moniką Lewczuk, która zaowocowała powstaniem hiszpańsko-polskiego utworu pt. Libre. Dwujęzyczna kompozycja osiągnęła już ponad 44 mln wyświetleń. Kariera Alvaro wciąż nie zwalnia tempa – jego ostatni singiel Loca w ciągu 2 miesięcy zdobył niemalże 12 mln odsłon na portalu Youtube.

Mar de Colores European Tour promuje najnowszą płytę artysty, która ujrzała światło dziennie na początku września 2018 roku. Jest to drugi studyjny album wydany przy współpracy z jedną z najbardziej znanych wytwórni – Universal Music. W planie tegorocznej trasy nie mogło zabraknąć Polski, a konkretniej Poznania i Warszawy! 

Alvaro Soler | Bilety na koncert w Poznaniu zostały już wyprzedane.

Organizator uprzedza, że nie będzie dodatkowej puli w dniu wydarzenia, jednak dla spóźnialskich fanów mamy dobrą wiadomość – wciąż dostępne są bilety na koncert w Warszawie (zarówno miejsca na płycie, jak i trybunach). Bilety można nabyć poprzez serwisy eBiletBiletomat oraz Ticketmaster. Wokalista podczas europejskiej trasy Mar de Colores odwiedzi również naszych sąsiadów: Niemcy i Czechy.

Najbliższe koncerty w kraju:

17 maja 2019 r. Poznań

18 maja 2019 r. Warszawa