Alien Ant Farm z dwoma koncertami w Polsce

0
29

Kalifornijscy alt-metalowcy zagrają 27 października w warszawskiej Proximie i dzień później w krakowskim Kwadracie, a ich supportem będzie CKY.

Nie dość, że zadebiutują na polskiej ziemi, to jeszcze przywiozą nową płytę Mantras. Będzie skocznie, imprezowo i jajcarsko – z ludźmi odpowiedzialnymi za ikoniczny cover Smooth Criminal nie może być inaczej. Alt-rockowe CKY świętuje z kolei ćwierć wieku na scenie.

Sprzedaż biletów na obydwa koncerty rozpocznie się 2 maja o 9:00 na knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie).

ALIEN ANT FARM (USA) alt-metal, alt-rock:

Zadebiutowali płytą Greatest Hits, choć największe hity powstały dwa lata później, na przełomowym ANThology z 2001 roku. To właśnie stamtąd pochodzi nieśmiertelny cover Smooth Criminal Michaela Jacksona (który na YouTube ma ponad 300 milionów odsłon), ale i inne wyśmienite hity osadzone gdzieś między funkowym luzem, nu-metalowym groovem i alt-rockowo melodyjnym sznytem. Alien Ant Farm jednak nie zawsze mieli łatwo, zmagali się z licznymi kryzysami, lecz najnowszy album pokazuje, że obecnie dobra energia jest zdecydowanie po ich stronie. Jeśli chcecie przypomnieć sobie, jak to było w latach dwutysięcznych i usłyszeć zespół, który pamięta o swojej przeszłości, a jednocześnie w niej nie grzęźnie, musicie stawić się na tym koncercie.

CKY (USA) alt-rock, alt-metal:

Swego czasu ulubieńcy dużej części fanów serii Jackass, obecnie wciąż w wysokiej formie i wciąż z humorem pełniącym funkcję ich orędzia. Amerykańskie CKY na żywo zagwarantuje wam mnóstwo dobrej zabawy, ubierając intensywne śmieszkowanie w szaty świetnej rockowo-metalowej alternatywy. I to ze stonerowymi smaczkami tu czy tam. Zobaczycie ich koncert i od razu staniecie się weselsi.

Wystąpią:

ALIEN ANT FARM (USA) alt-metal, alt-rock
+
CKY (USA) alt-rock, alt-metal

Kiedy: 27 października (niedziela) 2024
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99A
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 28 października (poniedziałek) 2024
Gdzie: Kraków @ Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety trafią do sprzedaży 2 maja (9:00) na: knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments