4Dreamers prezentuje najnowszy singiel

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie Universal Music Polska.

4Dreamers prezentuje swój nowy, wakacyjny utwór Nie wiem. Piosenka nawiązuje do stylistyki lat 80. To energetyczny popowy utwór w klimacie vintage, który został unowocześniony brzmieniami elektronicznymi. W klipie gościnnie pojawia się Kinga Sawczuk.

O utworze

Już od pierwszych sekund Nie wiem przenosi w uwielbianą przez wszystkich erę disco. Kawałek spodoba się także młodszym odbiorcom i pozwoli im poznać lepiej genezę tak modnych obecnie w muzyce tzw. “ejtisów”. Tekst utworu napisała Hanna Hołek, która razem z Andrzejem Jaworskim skomponowała muzykę. Singiel jest prawdopodobnie pierwszą zapowiedzią nowego albumu chłopaków.

O teledysku

Wideoklip jak zwykle dostarcza wielu wrażeń i nie pozwala się nudzić. Ponieważ Kuba, jako pierwszy z członków zespołu, właśnie wkroczył w dorosłość i stał się szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy, chłopcy postawili na szybkie samochody, motocykle, pościgi i nieoczekiwane zwroty akcji, a wszystko to z dużym przymrużeniem oka. W klipie można się spodziewać egzotyki rodem z Galapagos, za sprawą żółwia Johnego, latających parasoli, piorunów i błyskawic. Niewątpliwie największą niespodzianką jest autostopowiczka Kinga Sawczuk – influencerka znana wszystkim jako Kompleksiara, prywatnie przyjaciółka chłopaków. Reżyserią, zdjęciami i montażem zajął się Piotr Smoleński – zaś scenariusz napisali Tomasz Gregorczyk Kuba Szmajkowski.

Nominacja do Fryderyków

Warto przypomnieć, iż ten młody zespół – powstały dzięki programowi The Voice Kids – zdobył nominację do Fryderyków 2020 czyli najważniejszej muzycznej nagrody w Polsce. Oczywiście, chodzi tutaj o kategorię albumu roku – muzyka dziecięca i młodzieżowa za płytę nb. Niestety, na wyniki jeszcze musimy zaczekać.