25. Pol’and’Rock Festival – wtorek na polu kostrzyńskim [fotorelacja]

fot. Natalia Nazar

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival trwał od 1 do 3 sierpnia. Nie przeszkadzało to jednak festiwalowiczom w tym, aby zacząć zabawę trochę wcześniej. Klimat tego miejsca sprzyja wszystkim. Przekonajmy się, jak wyglądali zjeżdżający się na pole uczestnicy.

Zanim festiwal rozpocznie się na dobre, większość miłośników Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyjeżdża do Kostrzyna nad Odrą, aby już wcześniej zaznać panującego tam klimatu. Powoli pojawia się coraz więcej osób z mniejszymi lub większymi torbami, rozstawiane są namioty, zakładane obozy. Wszystkiemu towarzyszy wielki uśmiech na twarzy. Sprawdźmy, jak wyglądali festiwalowicze we wtorek 30 lipca:

 

25. Pol’and’Rock Festival

Jeden z największych festiwali w Polsce, a może i na świecie, trwał w tym roku od 1 do 3 sierpnia. Na pięciu scenach pojawiła się plejada gwiazd z całego świata. Zaczynając od takich gwiazd jak Skunk Anansie, przez Krzysztofa Zalewskiego, Dub FX, Majkę Jeżowską, Offensywę, Zmazę, Ornette, Lordi, Prophets of Rage, po Darię Zawiałow, Perturbatora czy Przybyła. Nie sposób było pójść na wszystko, czasem trzeba było wybierać pomiędzy marzeniem a mniejszym marzeniem.

Na festiwalu Pol’and’Rock (kiedyś Woodstock) panuje rewelacyjna atmosfera. Wszyscy są dla siebie życzliwi, zbijają piątki, przytulają się i uśmiechają. Każdy aż tryska szczęściem. To jest coś, czego nie da się doświadczyć w innym miejscu. Raz do roku na kostrzyńskim polu dzieje się cud.


 

Ludzie 25. Pol’and’Rock Festivalu – sobota [fotorelacja]

Ludzie 25. Pol’and’Rock Festivalu – sobota [fotorelacja]