Znakomity thriller psychologiczny J.T Ellison „Więzy krwi” w tę środę!

0
298

Już 26 października na półki polskich księgarń trafi znakomity thriller psychologiczny Więzy krwi.

Zapowiedź

Wciągająca fabuła pełna zaskakujących zwrotów akcji, nieustanne napięcie oraz dwa pozornie niepowiązane ze sobą wątki. Opowiadają one przerażającą historię. „Więzy krwi” to nie tylko niesłychanie mroczny thriller. To również emocjonująca opowieść o tym, dokąd mogą zaprowadzić człowieka zazdrość i nienawiść. J.T. Ellison, wielokrotnie nagradzana autorka bestsellerów New York Timesa, udowadnia, że czasem wystarczy zaledwie chwila, by nasze życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. A jedno wydarzenie może zapoczątkować szereg innych, powodując efekt domina, nad którym nie sposób zapanować.

O powieści

Siedemnastoletnia Mindy Wright, utalentowana narciarka odnosząca sukcesy, startuje w niezwykle ważnych zawodach. Zwycięstwo zagwarantuje jej bowiem miejsce w reprezentacji Stanów Zjednoczonych na Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Podczas jednego ze zjazdów ulega jednak poważnemu wypadkowi i doznaje otwartego złamania nogi. Widmo przekreślonej kariery sportowej traci jednak na znaczeniu, gdy w trakcie operacji lekarze odkrywają, że nastolatka ma ciężką postać białaczki. Jedyną nadzieją na wyzdrowienie jest przeszczep komórek macierzystych. Zazwyczaj dawców szpiku szuka się wśród osób spokrewnionych z chorym pacjentem, więc rodzice, Lauren i Jasper Wrightowie, zostają poddani badaniu zgodności tkankowej. Wyniki testów ujawniają szokujące fakty: okazuje się bowiem, że Mindy i jej rodziców nie łączą więzy krwi.

Rosnąca dynamika

Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem, którego stawką jest życie dziewczyny. Czy to możliwe, by w szpitalu doszło do pomyłki i Mindy jako noworodek została zamieniona z innym dzieckiem? A może w grę wchodzi coś o wiele bardziej złowrogiego? Prowadzone w gąszczu kłamstw i tajemnic działania, by odkryć prawdę przyczynią się do rozpadu rodziny Wrightów, narażając niewinnych ludzi na niebezpieczeństwo. I znajdzie się w tym wszystkim ktoś, kto za wszelką cenę nie pozwoli, by jego mroczny sekret ujrzał światło dzienne…

O autorce

J.T. Ellison jest absolwentką Randolph-Macon Woman’s College, tytuł magistra uzyskała w George Washington University. Pracowała w Białym Domu i Departamencie Handlu przed przejściem do sektora prywatnego. Jako analityk finansowy i dyrektor marketingu, pracowała w sektorze obrony i dziale badań przestrzeni kosmicznej.

Powieść zostanie wydana nakładem wydawnictwa Muza S.A.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments