„Książka o winylach” – musisz ją mieć!

1
587

Kochasz muzykę? Kolekcjonujesz winyle? Ta książka jest dla Ciebie! Już 16 stycznia odbędzie się premiera Książki o winylach autorstwa Tomasza „Pana Winyla” Olszewskiego.

Pan Winyl potwierdza – Książka o winylach coraz bliżej!

Książka o winylach

Książka opowiada historię ludzi, którzy nie tylko wymyślili winyle, ale też pracowali nad ich rozwojem od początku fonografii po dziś dzień. Są w niej wywiady z ludźmi, których Tomasz spotkał na swojej drodze winylowego życia (mniej i bardziej znane postacie polskiej sceny winylowej, ale nie tylko). Osoby wywarły wpływ na życie autora, ale też na kulturę winylową w Polsce! Rozdziały są nie tylko o historii, ale też o aspektach kolekcjonowania, o kolekcjonerach i kolekcjonerkach, a także o aspekcie biznesowym. Czyli jak sprawić, by pasja zamieniła się w sposób na życie, tak jak w przypadku autora. Z książki poznacie historię Pana Winyla.

Kup książkę w przedsprzedaży

Premiera książki coraz bliżej! Możecie ją zamawiać zarówno w wersji fizycznej, jak również cyfrowej. Tylko w w przedsprzedaży książka będzie dostępna w niższej cenie. Więc jeśli interesuje Cię rynek winyli, ich historia oraz wywiady z autorytetami branży, nie zastanawiaj się dłużej! Książkę zamówisz na stronie internetowej wydawnictwa. Wszyscy, którzy kupią książkę w przedsprzedaży, będą mogli wziąć udział w konkursie Pan Winyl i The Simple. Do wygrania będą Simple Pana Winyla.

Kulturalne Media polecają!

Takiej książki na polskim rynku jeszcze nie było! Kulturalne Media zawsze polecają ciekawe inicjatywy, które propagują ważne aspekty kultury. Miałem okazję, przedpremierowo przeczytać spore fragmenty książki i stwierdzam jedno – warto mieć tę książkę w kolekcji! To prawdziwa kopalnia wiedzy, zarówno dla winylowego wyjadacza, jak również dla osób, które dopiero planują zacząć przygodę z tym pięknym hobby. Mnie najbardziej wciągnął rozdział o sprzęcie audio. Pan Winyl fantastycznie opowiada o technikaliach: igłach, wkładkach oraz o tym jak kalibrować gramofon.

W książce znajdziecie wiele wywiadów
Kim jest Pan Winyl?

Tomasz „Pan Winyl” Olszewski to winylowy influencer, twórca koncepcji analogowego stylu życia. Pasjonat od wielu lat związany z branżą muzyczną ze względu na płyty winylowe, od których wszystko się zaczęło. W 2009 roku otworzył swój pierwszy sklep z winylami. Przez następne dziewięć lat był sprzedawcą i influencerem winylowym. Założył dwie największe grupy FB skupiające się na miłośnikach winyli. W tym samym czasie otworzył wydawnictwo muzyczne. Pracował jako manager artystów, dbał o ich PR, promocję w mediach społecznościowych oraz rozwój produktu muzycznego. Tomek zajmuje się rozwojem rynku muzycznego łącząc świat tradycyjnych technologii tłoczenia winyli z nowoczesnymi rozwiązaniami, jakie daje blockchain i tokenizacją. Jest prezesem firmy PolVinyl, tłoczni płyt winylowych i mennicy NFT.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
1 rok temu

<3 Paweł, bardzo dziękuję 🙂 <3 Każda wzmianka i dobre słowo doceniam bardzo, szczególnie, że to sam wydaję tę książkę 🙂