„Hiszpańskie love story” – zapowiedź

0
170
Fot. Pixabay

28 czerwca będzie miała premierę książka Natalii Sońskiej Hiszpańskie love story. Autorka jednych z najbardziej romantycznych powieści w Polsce zabierze czytelników do Barcelony, gdzie po raz kolejny pokaże, czy wakacyjna miłość może przetrwać.

Hiszpański romans

Gloria wyjechała do Hiszpanii na wymianę studencką. Jednak jej roczny pobyt dobiega końca, a dziewczyna będzie musiała z powrotem wrócić do rzeczywistości w Polsce. Powrót nie będzie łatwy, zwłaszcza że w Barcelonie poznała wspaniałych ludzi, nawiązała przyjaźnie i dała się ponieść tętniącemu życiem miastu. Wizja powrotu do Polski, z której Gloria tak bardzo chciała uciec staje się coraz wyraźniejsza. Jednak w trakcie pożegnalnej imprezy dochodzi do tragedii, a dziewczyna czuje się winna zaistniałej sytuacji. Pod wpływem rozmowy telefonicznej decyduje się na odważny krok. Zostaje w Barcelonie na dłużej, wynajmuje pokój i szuka pracy. W tym wszystkim wspiera ją Filip, surfer, którego poznała podczas pamiętnej imprezy. Znajomość, która zaczęła się w dość niekorzystnych okolicznościach może mieć trudności z przetrwaniem.

O autorce

Natalia Sońska jest prawniczą i pisarką. Pisze książki inspirowane życiem, w których znajduje się cała gama emocji. W jej powieściach można zauważyć zamiłowanie do gór i podróży. Kreowani przez nią bohaterowie przeżywają historie, które mogą przydarzyć się każdemu z nas. To dlatego autorce udało się zebrać spore grono fanów, które z niecierpliwością czeka na każdą kolejną pozycję. Hiszpańskie love story to kolejna książka z wakacyjnego cyklu. Do tej pory ukazały się Włoskie love story i Francuskie love story. Te pozycje nie są ze sobą powiązane poprzez miejsca czy bohaterów. Łączy je wakacyjny klimat oraz to, że akcja dzieje się w jakimś europejskim mieście. Sięgając po te powieści możemy poczuć powiew zbliżającego się lata oraz rozmarzyć się nad wakacyjnym romansem. Jak wspomina sama Sońska, zależy jej na tym, aby dzięki swoim pozycjom dać czytelnikom chwilę wytchnienia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments