We wrocławskim pubie muzycznym Nietota zabrzmi specjalny koncert zatytułowany Klub 27.
Informacje szczegółowe
10 lutego 2022 roku w chłodny, czwartkowy wieczór, przeniesiemy się w krainę Klubu 27. Tam przy stolikach w pubie Nietota we Wrocławiu spotkamy Jimiego Hendrixa, Janis Joplin, Amy Winehouse, Jima Morrisona i Kurta Cobaina. Więcej informacji znaleźć można na Facebookowym wydarzeniu.
Line-up
Covery przedwcześnie zmarłych artystów zaśpiewają i zagrają Anja Sei, Tomasz Jędrzejewski, Michał „Moper” Wilczyński, Tomasz Garbera i Marek Komorowski.
Bilety
Wejściówki są płacone gotówką w pubie – w przedsprzedaży kupimy je za 20 złotych, a w dniu koncertu 30 złotych.

![Barry Stock (Three Days Grace): Jesteśmy na scenie od lat i mamy się dobrze [wywiad]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Summer-Punch-Festival-piatek-fot.-Natalia-Nazar-115-218x150.jpg)

![Kochanowski zabrzmiał na nowo. Maria Peszek i Bartek Wąsik na Malta Festival [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-07-218x150.jpg)