Deep Purple przekładają datę polskiego koncertu

Deep Purple przekładają datę polskiego koncertu
fot. Wikipedia, Silvio Tanaka

14 października bieżącego roku weterani sceny rockowej z Deep Purple ponownie zawitać mieli do naszego kraju. Niestety, w związku ze światowymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa koncert ten nie dojdzie do skutku w tym roku. Pocieszyć można się jednak faktem, że Purple wystąpią u nas w 2021!

Tegoroczna, jesienna trasa Deep Purple przełożona została bowiem na przyszły rok. W związku z tym poznaliśmy także nową datę polskiego koncertu – zespół wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie 13 października 2021 roku. Koncert będzie jednym z przystanków na trasie The Whoosh! Tour, podczas której zespół promować zamierza swoje nadchodzące wydawnictwo. Krążek o nazwie Whoosh ujrzy światło dzienne już 7 sierpnia bieżącego roku i znajdziemy na nim między innymi opublikowany już singiel Throw My Bones:

Whoosh – tracklista i okładka

Zespół pochwalił się już także dokładną listą utworów, która znajdzie się na płycie oraz okładką, która będzie je zdobić. Obie z tych rzeczy możecie znaleźć poniżej:

 1. Throw My Bones
 2. Drop The Weapon
 3. We’re All The Same In The Dark
 4. Nothing At All
 5. No Need To Shout
 6. Step By Step
 7. What the What
 8. The Long Way Round
 9. The Power of the Moon
 10. Remission Possible
 11. Man Alive
 12. And The Address
 13. Dancing In My Sleep
Okładka nadchodzącego albumu Deep Purple
fot. Wikipedia
Bilety na łódzki koncert Deep Purple

Wejściówki na przyszłoroczny koncert kapeli zakupić możecie już w internetowej przedsprzedaży (min. za pośrednictwem oficjalnego sklepu Metal Mind Productions bądź platformy eBilet.pl). Ceny biletów w przedsprzedaży/w dniu koncertu prezentują się następująco:

 • Stojące miejsca na płycie – 190zł/210 zł
 • Stojące miejsca Golden Circle – 340zł/360zł
 • Pierwsza kategoria miejsc siedzących – 285/305zł
 • Druga kategoria miejsc siedzących – 205/225zł
 • Trzecia kategoria miejsc siedzących – 170/190zł

Organizator zapewnia ponadto, że wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w październiku tego roku, zachowują swoją ważność. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły.