Uratuj Stefana – nowa gra logiczna od G3

Uratuj Stefana
źródło: materiały prasowe

Uratuj Stefana to gra logiczna, która przenosi nas na wakacyjną imprezę basenową. Jednak zabawa będzie wyglądała nieco inaczej niż zwykle. Otrzymujemy bojowe zadanie – musimy doprowadzić biednego Stefana do brzegu basenu.

Wydawnictwo G3 stało się polskim dystrybutorem gry Sink or swim. Łamigłówka ukaże się już w tym miesiącu pod nazwą Uratuj Stefana.

50 łamigłówek

Celem rozgrywki jest pomoc chłopakowi, który utknął w czerwonym kółku na środku basenu. Za wszelką cenę chce się dogrzebać do brzegu, jednak to zadanie nie jest takie proste. Jedyną nadzieją na ocalenie staję się przyjacielska dłoń graczy. Ci natomiast muszą wykazać się sprytem podczas rozwiązywania 50 łamigłówek, których dobre rozwiązanie pozwoli na dotarcie Stefana na brzeg.  Aby osiągnąć cel  gracze muszą przesuwać innych uczestników imprezy i robić miejsce do przejścia. Elementy układanki są w różnych kształtach, więc nie jest to banalne. Każda zagadka to 50 różnych ustawień początkowych uczestników imprezy o 5 różnych stopniach trudności

Uratuj Stefana
źródło: materiały prasowe
Uratuj Stefana ukaże się już pod koniec marca. Jej cena startowa to 79 złotych.

Już niedługo premiera Azul: Letni Pawilon

Już niedługo premiera Azul: Letni Pawilon