Ludzie, trzymajcie portfele – Steam Summer Sale 2018 nadchodzi!

Steam Summer Sale 2018

Wujek Gaben kolejny raz wyciąga swoje łapki w stronę naszych portfeli- w dzisiejszy czwartek o godzinie 19:00 czasu polskiego (jak wskazują wszystkie znaki na niebie i na ziemi) rusza kolejna, ósma już edycja Steam Summer Sale!

Tegoroczny Steam Summer Sale startuje 21 czerwca o 19:00 czasu polskiego i potrwa około dwa tygodnie, czyli mniej więcej do 5 lipca. 

Geneza tego eventu sięga roku 2010, kiedy to ekipa Steam, zachęcona sukcesem przeprowadzonego w grudniu 2009 roku Holiday Sale, postanowiła rozpocząć wakacje ogromnym wręcz nakładem promocji , trwającym dwa tygodnie. A promocje były to nie byle jakie. Wśród tytułów AAA bardzo często można było zobaczyć majestatyczne „-50%”, a gry mniejszych producentów oraz gry indie można było nabyć za parę złotych.

Sukces Summer Sale trwa do dzisiaj. Od 8 lat użytkownicy Steama z nastaniem lata odkurzają swoje ołtarzyki poświęcone Gabenowi i wpatrują się w nocne niebo z nadzieją ujrzenia znaku, przepowiadającego zejście wybrańca na ziemię… no dobrze, zapędziłem się. Tak czy inaczej wcześniejsze zdanie dobrze obrazuje emocje, jakie towarzyszą wszystkim łowcom gier w tym gorącym okresie.

Jeśli i wy szukacie fajnych promocji na platformie Steam to trzymajcie pod ręką swoje portfele i czekajcie na artykuł w którym umieścimy wszelkie informacje o promocjach, jak tylko ujrzą światło dzienne !

Poniżej filmik z 2016 roku, ale nadal jakże aktualny. Uwaga! Spoilery z drugiego sezony Gry o Tron.

Świerzbią rączki?

Natomiast jeśli nie możecie już wytrzymać, przychodzimy z pomocą, polecając wam co ciekawsze tytuły które aktualnie można zgarnąć po niższych cenach na platformie Steam.

Sony zapowiedziało PlayStation Hits – zbiór najlepszych gier na PS4 w niższej cenie

Sony zapowiedziało PlayStation Hits – zbiór najlepszych gier na PS4 w niższej cenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here