Rayman Legends za darmo na platformie Uplay

Rayman Legends

Ubisoft znowu robi graczom mały prezent i udostępnia kolejny tytuł za darmo. Tym razem możemy pobrać platformówkę Rayman Legends.

Nowa promocja na Uplay

Po promocji na Child of Light francuski wydawca zdecydował się umożliwić fanom kolejną darmową rozgrywkę. Posiadacze pecetów mogą pobrać Rayman Legends po zalogowaniu się na swoje konto na platformie Uplay i kliknięcie „get it for free”. Niczego więcej nie potrzeba, żeby cieszyć się przygodami uroczego stworka i jego przyjaciół. Warto się jednak pospieszyć – akcja dobiegnie końca już 3 kwietnia.

Przygoda dla każdego

Rayman Legends to platformówka 2D stworzona przez Ubisoft Montpellier, która zadebiutowała w 2013 roku jako piąta odsłona serii. Produkcja dostarcza ok. 10 godzin rozrywki opierającej się na licznych elementach zręcznościowych. Jej zaletą jest rozbudowany tryb kooperacji, dzięki któremu można prowadzić rozgrywkę z udziałem nawet czterech osób jednocześnie. Pojawiają się w niej zróżnicowane mapy nawiązujące do antycznych i średniowiecznych krain, które główny bohater przemierza w celu uratowania świata. Gra jest odpowiednia już dla dzieci od lat 7, dlatego może stać się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny.

VALORANT – wersja Beta coraz bliżej

VALORANT – wersja Beta coraz bliżej