Pracownia snów – premiera już 14 lipca

Pracownia Snów
źródło: materiały prasowe

Zagubieni w labiryncie nieprzespanych nocy, szukamy sposobu na odzyskanie kontroli nad swoimi snami. Nasza świadomość wędruje nieznanymi ścieżkami, by w końcu doprowadzić nas na skraj nieznanego świata, w którym krajobraz nieustannie się zmienia. Pracownia snów pomoże nam zawładnąć własnymi wizjami sennymi.

Wydawnictwo Lacerta zapowiedziało – Pracownia snów trafi do sprzedaży już 14 lipca. Planszówka przeniesie nas do krainy marzeń sennych. Doświadczymy świadomego snu, który ma być kluczem do spokojnej nocy.

Na czym polega rozgrywka?

W Pracowni snów będziemy podróżować pomiędzy sześcioma zakątkami krainy snów. Z zbieranych okruch snu zbudujemy swoją własną wizję sennego marzenia. Wyjątkowe zdolności, które zdobędziemy, pomogą nam kształtować tę krainę, by śniąc można było się po niej przechadzać i podziwiać, odzyskując dzięki temu spokój umysłu.

Musimy jednak uważać, ponieważ upiorny Pan Koszmar, nawiedza nasze sny. Przemieszczamy się więc ostrożnie, minimalizując jego niepożądany wpływ. Tylko w ten sposób będziemy w stanie zebrać odpowiednie okruchy snu i stworzyć z nich senny krajobraz, który pozwoli nam wreszcie w pełni się odprężyć i spokojnie przespać całą noc.

Pracownia snów przeznaczona jest dla maksymalnie 4 osób powyżej 10 roku życia. Koszt planszówki to około 200 zł. Już teraz można nabyć grę w przedsprzedaży.

Obcy: gra fabularna od Galakty wkrótce w Polsce

Obcy: gra fabularna od Galakty wkrótce w Polsce