Newsy ze świata League of Legends #1

Jesteśmy tuż po finale Mistrzostw Świata 2019 w League of Legends. Zarówno scena e-sportowa jak i sama gra bardzo się zmieniają. Zwycięstwa i porażki mogą sugerować mocne migracje w składach drużyn. Oprócz tego nadchodzi sezon 10.  Bedoes jako Ekko, mini rework Diany i Zwycięski Aatrox. Oj dzieje się!

Bedoes w LOLu?

Jak co roku, Riot Games dostosował oprawę Mistrzostw Świata do lokalizacji, w której odbywały się finały. W przeszłości widzieliśmy np. zespół KD/A, który mocno wpisywał się w modny w Korei K-Pop. Tym razem twórcy gry wiedząc, że gospodarzami imprezy jest Europa, zaaranżowali zespół True Damage, którego muzyka nawiązuje do obecnego rapowego hype’u . Twórcy skórek nie mogli przejść obojętnie w stosunku do całej otoczki, więc przez współpracę z jednym z najpopularniejszych polskich muzyków tego roku – Bedoesem, stworzyli dubbing dla True Damage Ekko. Emocje przy tym powstałe nie przeszły bez echa. Przez ostatni tydzień większość facebookowych grup o Lidze była aż przesiąknięta opiniami zaintrygowanych graczy. W większości były one pozytywne, a te drugie bardziej skupiały się na tym, że muzyka towarzysząca Ekko była po prostu za głośna. Poniżej wszystkie kwestie, jakie raper podłożył pod Chłopca, który ujarzmił czas.

Gdzie podziała się Diana?

Według portalu champion.gg, który zbiera dane na temat ilości rozegranych meczów bohaterami na danej pozycji, Diana posiada obecnie poniżej 2% play ratio. Oznacza to, że należy do mniej popularnych bohaterów. Riot Games przyglądał się Wojowniczce z księżycowym mieczem już jakiś czas. Wstępnie zapowiedział, że prawdopodobnie zamienione zostaną umiejętności E z R. Ciekawe czy oprócz zamiany, zostaną one lepiej dopasowane, gdyż obecne combo polega na trafieniu Q i zresetowaniu Rki. Oprócz tego mają zostać wprowadzone ulepszenia umiejętności pasywnej. Rioter Blake Smith wspomina również o aktualizacji efektów wizualnych oraz dźwiękowych bohaterki. Co z tego wyniknie? Zobaczymy. Osobiście nie lubię, gdy Diana jest w mecie, ponieważ zabija wszystko co się rusza szybciej niż jestem w stanie mrugnąć.

Zwycięska skórka za osiągnięcia rankingowe w sezonie 9

Już jakiś czas temu ogłoszono, że nagrodą dla graczy, którym udało się uzyskać przynajmniej złoto na którejkolwiek kolejce rankingowej zostanie Zwycięski Aatrox. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mamy już podobną skórkę. Aatrox Sędzia, bo tak nazywa się poniekąd duplikat jest w LOLu przynajmniej 3 lata. Cała społeczność nie jest w stanie zrozumieć co kierowało Riot Games. Ostrze Darkinów, bo taki przydomek otrzymał diabłopodobny bohater z zasady powinien być przerażający. Duża część społeczności porównuje jego nową wersję do zabawki ze skrzydłami motyla. Twórcy League of Legends nie pozostali więc bierni na oskarżenia i delikatnie ulepszyli skórkę. Mimo to wciąż wygląda ona jak nieudany żart. Poniżej zamieszczam splasharta, który pojawił się dzisiaj.

źródło: surrenderat20.net

Wygląda dostojnie? W grze już taki nie jest, ale cóż darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

The Messenger do wyłapania za darmo w Epic Games Store

The Messenger do wyłapania za darmo w Epic Games Store