Mortal Kombat XI: Nowe kontrolery inspirowane postacią Scorpiona

Mortal Kombat XI

Jesteś fanem Mortal Kombat? Shed of Dreams przygotowało nowy design kontrolera PS 4.

Firma Shed of Dreams przedstawiła kontroler do PlayStation 4, który swoim wyglądem nawiązuje do postaci Scorpiona z Mortal Kombat XI. Według serwisu DualShockers powstanie jeszcze jeden pad z tej edycji, również związany z bohaterem MK – Baraką.


Sprawdź koniecznie gameplay Mortal Kombat XI, jeśli jeszcze go nie widziałeś!

Kilka słów o kontrolerze Mortal Kombat XI: Scorpion

Rzucamy na tapetę kontroler inspirowany postacią Scorpiona. Jest on utrzymany w musztardowej tonacji, z elementami czerwonych plam, które mają być imitacją krwi. Lewą stronę pada zdobi metaliczny directional pad. Po przeciwnej stronie nie znajdziemy standardowych buttonów. Twórcy zastąpili je przyciskami, których wierzchnią warstwę zdobią symbole Mortal Kombat. Co więcej, na touchpadzie naszego kontrolera widnieje napis FATALITY, który ma przypominać, jaką ścieżkę ma obrać gracz MK. Twórcy również pokombinowali przy przycisku PlayStation i zamiast klasycznej wersji umieścili tam trupią czachę!

Mortal Kombat XI

Niebezpieczny pad!

Shed of Dreams dzięki wykorzystaniu technologii drukarek 3D stworzyło niesamowity design naszego urządzenia. Jednak oprawa ta nie we wszystkich aspektach spełnia zasady BHP. Nasze dłonie mogą być uszkodzone przez łańcuch, który jest zakończony z tyłu kontrolera dwoma zanurzonymi we krwi kunaiami. Jeśli jesteś graczem, który zbytnio emocjonuje się podczas rozgrywki, co objawia się ściskaniem/rzucaniem pada w połączeniu z rage quitami – ten pad ewidentnie nie jest dla Ciebie. Strach pomyśleć, jaki design czeka kontroler, który będzie inspirowany postacią Baraki!

Mortal Kombat XI

Co więcej?

Na horyzoncie znajduje się więcej projektów dotyczących padów Mortal Kombat XI. Czekamy na konkrety od Razera czy PDP – firma ta stworzyła specjalny kontroler na premierę Mortal Kombat X. Na głównej stronie Shed of Dreams możemy podziwiać inne przeprojektowane na podstawie gier pady. SoD stworzyło kontrolery rodem z God of War, Batman, Battlefield czy BioShock.


A jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami konsoli Play Station 4 na pewno zaciekawi was ten wątek.

Gry na konsolę Sony w Humble Indie PlayStation Bundle 2019