Morrowind na silniku Skyrima – jest pierwszy gameplay Skywind!

Skywind

Zapowiadany mod do Skyrima Skywind, który przenosi Morrowinda na silnik najnowszej singlowej odsłony został pokazany na pierwszym gameplayu.

Od dłuższego czasu w sieci można przeczytać sporo o Skywind – nadchodzącej modyfikacji do piątej serii The Elder Scrolls o podtytule Skyrim. Modyfikacja ta przenosi w całości znaną z trzeciej odsłony gry prowincję Morrowind wraz ze wszystkimi zadaniami i broniami na silnik graficzny tej nowszej. Początkowo mogliśmy liczyć jedynie na screeny i pojedyncze trailery pokazujące lokacje, jednak teraz na oficjlanym kanale YouTube’owym projektu pojawiło się 11 minut materiału.

Gameplay rozpoczyna się od znanej wszystkim graczom Morrowinda Balmory. Bohater przechadza się po niej zwiedzając budynki, a chwilę później widzimy go podróżującego po czerwonych pustkowiach. Jest tutaj także eksploracja jaskiń i walka. Całość wygląda rzeczywiście na poddaną niezłemu liftingowi i zachowuje specyficzny i niepowtarzalny klimat trzeciej części The Elder Scrolls.

Materiał został zaprezentowany na Gamescomie. Twórcy mówią, że czekali na wydarzenie tej rangi, aby zaprezentować swoje dzieło. Niestety nie poznaliśmy dalej przybliżonej daty premiery modyfikacji. Wiadomo jednak, że doczekała się ona przeniesienia na silnik The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition.

Czekacie na Skywind? Chcecie tego typu nostalgicznej podróży do 2002 roku? A może na potrzeby Skyrima powstają inne modyfikacje, których wyczekujecie z wypiekami na twarzy Dajcie nam znać w komentarzach.

Paralives – czyżby konkurencja dla kultowych Simsów?

Paralives – czyżby konkurencja dla kultowych Simsów?