Gamerskie premiery! Czym zaskoczy 2024?

0
64
gamerskie premiery
fot. vectorjuice/pl.freepik.com

Gry wideo opanowały cały świat rozrywki. Nieustannie powstają nowe propozycje, które zachwycają zarówno tych młodszych, jak i starszych. Jakie gamerskie nowości zachwycą nas w 2024?

Najbardziej wyczekiwane premiery:

Strzelanka dla wytrwałych – Helldivers 2 – 8 lutego

Helldivers 2 to propozycja dla tych, którzy lubią strzelanie i wcielanie się w wielkich obrońców. W tej grze ludzie będą musieli stawić czoło najeżdżających ich kosmitom i wprowadzić ponownie rządy demokracji. Tym, co odróżniać będzie część 2 od 1, będzie perspektywa. Deweloperzy postanowili zrezygnować z tradycyjnego, izometrycznego widoku znanego wcześniej na rzecz perspektywy trzeciej osoby, co wywróci rozgrywkę do góry nogami. Helldivers 2 sprawdzi gamerskie umiejętności pod wieloma względami. Sprawdź się!

Zagadki umysłu – The Thaumaturge – 20 lutego 

Ta propozycja będzie idealna dla fanów zagadek. Akcja gry The Thaumaturge przenosi gracza do Warszawy na przełomie XIX i XX wieku, gdy miasto jest częścią Imperium Rosyjskiego. Główny bohater, Wiktor Szulski, dysponuje zdolnością dostrzegania tajemniczych Salutorów i to właśnie w niego będzie się wcielał grający. Gracz będzie mógł wykorzystać moce Salutorów nie tylko do rozszyfrowania zagadek, lecz także do stawienia czoła własnym demonom wewnętrznym.

Gamerskie koszmary – Alone in the Dark – 20 marca 

Będzie to idealny wybór dla miłośników horrorów i zagadek. Gracz będzie musiał odkryć tajemnice zaginięcia wujka Emily Hartwood. Spotka po drodze wiele przeszkód, potworów i obłąkanych postaci. Dodatkowo przez całą rozrywkę będzie mu towarzyszyć hipnotyzująca ścieżka dźwiękowa. 

Horror – S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl – 5 września

To idealna propozycja dla preferujących horrory oraz historię. Fabuła umiejscowiona została w zakazanej strefie w Czarnobylu, gdzie grający będzie musiał podejmować znaczące decyzje. Gra łączy w sobie intensywną strzelaninę, angażującą symulację i odrobinę horroru. Wcielając się w główną postać, gracz kieruje nieliniowym przebiegiem historii w mrocznych klimatach postapokaliptycznego science fiction. W jego rękach spoczywają decyzje kształtujące losy tej tajemniczej strefy. Ta propozycja spełni również inne gamerskie oczekiwania. Twórcy w części 2 gwarantują również nową jakość grafiki.

gamerskie premiery
fot. vecstock/pl.freepik.com

Inne premiery w tym roku:

  • Life By You – 5 marca
  • Dragon’s Dogma 2 – 22 marca
  • Prison Archtect 2 – 26 marca
  • Manor Lords – 26 kwietnia
  • Destiny 2: Ostateczny Kształt – 2 czerwca
  • Warhammer 40 000: Soace Marine 2 – 9 września
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments