From Software pracuje nad dwiema grami – zdradza Hidetaka Miyazaki

From Software
Sekiro: Shadow Die Twice - nadchodząca gra From Software.

Hidetaka Miyazaki – szef wielu projektów stworzonych przez japońskie studio From Software zdradza w wywiadzie dla japońskiego serwisu, że deweloper pracuje nad dwiema niezapowiedzianymi jeszcze grami.

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich tych, którzy nie mogą się doczekać kolejnych gier From Software oraz tych, którzy odbijają się od klimatu nadchodzącego Sekiro: Shadow Die Twice. Hidetaka Miyazaki w wywiadzie udzielonym dla rodzimego 4Gamer wyjawił, że studio poza pracą nad debiutującym w marcu 2019 r. Sekiro pracuje równolegle nad dwiema grami, które nie zostały jeszcze zapowiedziane. Twórca nie chciał podzielić się żadnymi szczegółowymi informacjami dotyczącymi nowych produkcji. Zapowiedział jedynie, że “będą to gry tworzone w stylu From Software”.

Choć studio swoim dorobkiem wykracza daleko poza serię Dark Souls, Demon’s Souls i Bloodborne to właśnie styl tych trzech marek pozwolił im stać się popularnymi. Można więc przypuszczać, że owy wspomniany “styl From Software” będzie odnosił się właśnie do zastosowanych w tych grach rozwiązań. Składa się na to wysoki poziom trudności, dbałość o detale, mroczny i pełen ukrytej historii świat oraz dopracowana mechanika walki i rozwijania postaci.

A czym konkretnie będą nowe gry? Tego możemy się jedynie domyślać. Gracze liczą na nową część Demon’s Souls oraz kontynuację Bloodborne, jednak kierując się innymi wywiadami z Hidetaką Miyazakim należy raczej spodziewać się nowych marek, po które From Software sięgnie. Na razie pozostaje nam czekać na Sekiro: Shadow Die Twice, ponieważ mało prawdopodobnym jest, aby japoński deweloper promował kolejne projekty przed premierą swojej największej obecnie tworzonej gry.

A jeśli chcielibyście przenieść się raz jeszcze do świata stworzonego przez japońskiego dewelopera i jego najbardziej epickich momentów – bossów to zapraszamy Was do naszego materiału, który skupia się wyłonieniu najlepszej 10 przeciwników z serii Dark Souls, Demon’s Souls i Bloodborne.

Top 10 najlepszych bossów z serii Dark Souls, Demon’s Souls i Bloodborne