Data premiery Wasteland 3 opóźniona

Wasteland 3

Smutne wieści dla graczy czekających na Wasteland 3. Studio inXile Entertainment poinformowało, że w związku z koniecznością pracy zdalnej  premiera gry opóźni się o kilka miesięcy.

Pandemia koronawirusa spowodowała liczne opóźnienia w sektorze rozrywkowym – producenci i wytwórnie masowo przenoszą premiery filmów i seriali.  Jak się okazuje, branża gier również nie jest bezpieczna. Szef studia inXile Entertainment,  Brian Fargo ogłosił dzisiaj, że premiera Wasteland 3, czyli kontynuacji serii postapokaliptycznych erpegów została przełożona z 19 maja na 28 sierpnia.

Fargo tłumaczy opóźnienie komplikacjami, jakie wiążą się z koniecznością pracy zdalnej członków zespołu oraz tradycyjnie chęcią wykorzystania dodatkowego czasu na doszlifowanie projektu.

Warto dodać, że inXile Entertainment w listopadzie 2018 roku zostało przejęte przez Microsoft. Wsparcie giganta z Redmond dało twórcom dodatkowe środki, które powinny przedłożyć się na wysoką jakość gry. Miejmy nadzieję, że studio dobrze spożytkuje dodatkowy czas, dzięki czemu w sierpniu posiadacze pecetów, Xboxów One oraz PlayStation 4 zagrają w godną kontynuację uznanej, sięgającej lat 80. serii.

Szybko, brutalnie, za krótko. Wideorecenzja Elderborn

Szybko, brutalnie, za krótko. Wideorecenzja Elderborn