Darmowa skórka oraz szczegóły odnośnie reworków! – League of Legends

Nowy Fiddlesticks
Nowy Fiddlesticks

Od czasu startu nowego sezonu, Riot Games niemal codziennie ujawnia nam szczegóły odnośnie dalszych planów w rozwoju League of Legends. W najnowszym wideo, zaprezentowali nam dalsze szczegóły odnośnie nadchodzących reworków oraz nowych bohaterów. Jesteście zainteresowani? Czytajcie dalej!

Najnowsze wideo od Riot Games, prezentuje nam kolejne szczegóły odnośnie zapowiedzianych reworków – Volibeara oraz Fiddlesticksa. Twórcy zdradzają między innymi, że nie mogli zdecydować się co do finalnego wyglądu Gromowładnego Niedźwiedzia, przez co stworzą dla niego zupełnie nową skórkę, którą otrzyma każdy gracz posiadający już postać (bądź kupi ją w trakcie wyjścia).

Riot ujawnił także wygląd nowego modelu Fiddlesticksa oraz jego animacje poruszania się, a także szczegóły co do wydawania nowych herosów – w tym dwóch, wokół których zaplanowane jest jedno z nadchodzących wydarzeń. Nowy Fiddlesticks jest natomiast przerażający! Zarówno jego animacja braku poruszania się, jak i użycie superumiejętności – “Burzy Kruków” przywodzi na myśl pradawną kreaturę z najgorszych koszmarów!

A jak wam podobają się dotychczasowe propozycje reworków? Cieszycie się z zapowiedzianej darmowej skórki? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Riot ujawnia nowy wygląd Volibeara! – League of Legends

Riot ujawnia nowy wygląd Volibeara! – League of Legends