13 czerwca 2021 roku odbył się koncert Renaty Przemyk w Siedlcach – już nie online, lecz z prawdziwą publicznością. Nie zabrakło także trzech gości specjalnych!
Koncerty budzą się do życia z coraz większą widownią. Tak się również stało w Sali Widowiskowej “Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, 13 czerwca 2021 roku za sprawą koncertu Renaty Przemyk z Mężczyznami. Muzyczne spotkanie promowało wydany we wrześniu zeszłego roku album – Renata Przemyk i Mężczyźni. Wraz z wokalistką wystąpili tacy goście jak: John Porter, Leski i Buslav. Zagrano na żywo największe i najpopularniejsze utwory oraz jedną nowość – kawałek zatytułowany Nie umieraj. Pomimo panującego reżimu sanitarnego w sali, wszystkie dostępne miejsca zostały zajęte. Panowała ogromna radość z całego wydarzenia i też z tego – że wreszcie uczestniczyła prawdziwa publiczność. A nie wirtualna.














![Barry Stock (Three Days Grace): Jesteśmy na scenie od lat i mamy się dobrze [wywiad]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Summer-Punch-Festival-piatek-fot.-Natalia-Nazar-115-218x150.jpg)

![The Air Between Us na Malta Festival 2026 [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_5745-218x150.jpg)