„W głębi lasu” na Netflixie. Polska ekranizacja książki Cobena

Zbliżająca się premiera polskiego serialu W głębi lasu na Netflixie
fot. Netflix

Nowy polski serial W głębi lasu pojawi się na Netflixie już 12 czerwca 2020. Platforma streamingowa opublikowała oficjalny teaser i pierwsze zdjęcia z planu. Sześcioodcinkowa produkcja w reżyserii Leszka Dawida oraz Bartosza Konopki jest oparta na powieści Harlana Cobena. Zbliżająca się premiera polskiego serialu W głębi lasu na Netflixie może nas zaskoczyć!

W głębi lasu | Zapowiedź premiery | Netflix

Jeśli po ostatnich 2 miesiącach czujesz zew natury, to pamiętaj, że niektóre lasy niosą ze sobą mroczne tajemnice. W głębi lasu – nowy polski serial kryminalny Netflix na podstawie książki Harlan Coben już 12 czerwca.

Publiée par Netflix sur Mercredi 6 mai 2020

Fabuła serialu

W głębi lasu bazuje na dwóch wymiarach czasowych: rok 1944 oraz 2019. Serial opowiada historię pełną tajemnic, a ich rozwiązania poszukują Grzegorz Damięcki i Hubert Miłkowski oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus, wcielający się w role Pawła Kopińskiego i Laury Goldsztajn. Historia opisuje zaskakujące przygody warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu czasu nie potrafi poradzić sobie z utratą siostry. Zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Policja znajduje ciało, które może być powiązane ze zniknięciem dziewczyny i pomoże doprowadzić do przełomu w śledztwie. Podejrzewają, że ofiarą jest chłopiec, który zaginął wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Jednak rozwiązanie sprawy nie będzie łatwe. Głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może zagrozić całej karierze prokuratora.

Zbliżająca się premiera polskiego serialu W głębi lasu na Netflixie
fot. Netflix
Kogo zobaczymy w serialu?

Wśród obsady serialu znajdują się również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura. W produkcji występują także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Za produkcję serialu odpowiada ATM Grupa. Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Producentką kreatywną jest Anna Nagler (Ukryta gra), a producentami wykonawczymi – Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben.  W głębi lasu to kolejna, obok brytyjskiej serii The Stranger oraz hiszpańskiego EL Inocente, współpraca między Cobenem  a Netflixem.

Czy zbliżający się serial W głębi lasu porwie widzów? 12 czerwca poznamy odpowiedź!

Zbliżająca się premiera polskiego serialu W głębi lasu na Netflixie
fot. Netflix