Young Royals – finałowy sezon w marcu tego roku

0
83

Young Royals (Książęta) to szwedzki serial Netflixa, który zawładnął sercami milionów nastolatków na całym świecie. Już w marcu tego roku, poznamy zakończenie historii Wilhelma i Simona!

Netflix podał oficjalną datę premiery trzeciego, finałowego sezonu, który będzie można zobaczyć już w marcu tego roku.

Young Royals – o czym opowiada serial?

Serial miał swoją premierę 1 lipca 2021. Przedstawia on historię Wilhelma (Edvin Ryding) – młodszego syna szwedzkiej królowej, który, by uciszyć skandal, zostaje umieszczony w prestiżowej szkole z internatem Hillerska. Chłopaka w nowej sytuacji ma wspierać jego starszy kuzyn August (Malte Gardinger), za którym on sam nie za bardzo przepada. Kiedy nastolatek poznaje ucznia ze swojego roku, mimowolnie się do niego zbliża. Simon (Omar Rudberg) jest przeciwieństwem innych chłopaków z Hillerska – pochodzi z ubogiej rodziny, nie jest tak pewny siebie, ale to właśnie z nim młody książę pragnie spędzać każdą wolną chwilę. Przy Simonie w końcu nie musi udawać kogoś innego. Wilhelm w końcu zaczyna poznawać siebie, marzyć o wolności, której nie może zaznać jako szwedzki książę. Kiedy w rodzinie królewskiej dochodzi do tragedii, a Wilhelm mimowolnie zostaje następcą tronu, wszystko się zmienia. Nastolatek musi dokonać trudnych wyborów, z którymi nie wie, czy sobie poradzi.

W listopadzie 2022 ukazał się drugi sezon serialu, podobnie jak pierwszy, liczący sześć odcinków. Większość fanów wytrwale czekała na kontynuację, która została ponownie pozytywnie odebrana.

Pomimo przekonania, że serial jest głównie dla młodzieży posiada on coraz więcej starszych widzów. Przedstawione problemy nastolatków zostały przedstawione w sposób łapiący za serce nawet dojrzałych odbiorców.

Finałowy sezon w marcu tego roku!

Pamiętając zakończenie poprzedniego sezonu, po finale serialu możemy spodziewać się jak Wilhelm zmierzy się z konsekwencjami coming outu oraz rozkwitu jego relacji z Simonem. Na ekranie pojawią się ponownie Frida Argento oraz Nikita Uggla.

Według Netflixa, trzeci sezon będziemy mogli zobaczyć już 11 marca tego roku. Jednak na poznanie zakończenia historii Wilhelma i Simona, poczekać będziemy musieli jeszcze tydzień. Ostatni odcinek ukaże się 18 marca.

Autor: Dominik Dudek

4 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments