Wiedźmin Fest w czerwcu w Łodzi!

0
3512

Netflix przygotował niespodziankę dla fanów serialu Wiedźmin. Już w dniach 24-25 czerwca odbędzie się Wiedźmin Fest w Łodzi, a na nim przedpremierowy pokaz 3. sezonu!

Szczegóły wydarzenia

Ci, którzy z niecierpliwością czekają na premierę 3. sezonu Wiedźmina, mają niepowtarzalną okazję, aby obejrzeć go przed tym, jak pojawi się na Netfliksie. Platforma przygotowała prawdziwą ucztę dla fanów Geralta z Rivii. W dniach 24-25 czerwca w EC1 w Łodzi odbędzie się Wiedźmin Fest z przedpremierowym pokazem pierwszych odcinków 3. sezonu.

Jak zdobyć bilety?

Jesteście fanami produkcji i chcielibyście wziąć udział w Wiedźmin Fest? Netflix przygotował specjalny konkurs, w którym do wygrania są bilety na to wydarzenie. Co należy zrobić? Wejdźcie na stronę probawiedzmina.pl za pomocą swojego telefonu komórkowego. Tam czekać będą na was do wykonania 3 zadania. Najpierw musicie udostępnić swoją kamerę, aby utworzyć swego rodzaju portal w waszym domu. Potem czeka was quiz wiedzy. Szybkie 5 pytań, z którymi nie powinien mieć problemu nikt, kto oglądał serial. Na sam koniec możliwość wykazania się kreatywnością. Będziecie musieli dokończyć znaną z serialu piosenkę. Liczba znaków jest ograniczona, dlatego przemyślcie, co chcecie napisać, aby być jak najbardziej oryginalnym. Jak zapowiadają organizatorzy, warto walczyć o wejściówki, bo na szczęśliwych wygranych czeka wiele atrakcji.

  1. sezon w czerwcu na Netfliksie

Ci, którym nie uda się pojawić na Wiedźmin Fest na premierę 3. sezonu serialu będą musieli poczekać do 29 czerwca, bo wtedy na Netfliksie zadebiutują pierwsze odcinki serii. Natomiast finałowe odcinki 3. sezonu pojawią się na platformie 27 lipca

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments