Towarzyskie Wydarzenie Sezonu w stylu „Bridgertonów”

0
48
Eloise Bridgerton
Bridgerton. Claudia Jessie as Eloise Bridgerton in episode 208 of Bridgerton. Cr. Liam Daniel/Netflix © 2022

Już 5 czerwca w Warszawie odbędzie się Towarzyskie Wydarzenie Sezonu w stylu Bridgertonów. Fani serialu będą mieli okazję spotkania się z wyjątkowymi aktorkami z serialu. Organizatorem całego eventu jest Netflix.

Serial Bridgertonowie pokochały miliony osób na całym świecie. Już od momentu wypuszczenia pierwszego sezonu, stał się on jednym z najlepiej oglądanych seriali na całym świecie. Najnowszy, trzeci sezon już po kilku dniach obejrzało ponad 45 milionów widzów. Niezaprzeczalnie skradł on serca fanów, i z tej właśnie okazji Netflix organizuje specjalny event.

Towarzyskie Wydarzenie Sezonu

5 czerwca Warszawa zamieni się w miasto pełne przepychu i klasy. Jak poinformował Netflix, swoją obecność potwierdziły dwie dobrze nam znane aktorki z serialu Bridgertonowie. Już niedługo wielu będzie miało możliwość spotkania się z Claudią Jessie – serialową Eloise Bridgerton, oraz Adjoą Andoh – inaczej Lady Danbury.

Towarzyskie Wydarzenie Sezonu - Lady Danbury
BRIDGERTON ADJOA ANDOH as LADY DANBURY in episode 101 of BRIDGERTON Cr. LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Towarzyskie Wydarzenie Sezonu – jak zdobyć zaproszenie?

Aby zdobyć zaproszenie na ten wyjątkowy dzień, wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie konkursowe, mianowicie: Jaki byłby twój pseudonim, gdybyś miał zastąpić Lady Whistledown. Więcej szczegółów oraz pełna instrukcja zostały udostępnione na Instagramie Zosi Ślotały i Jakuba Kosela. Zapraszamy do udziału!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments