Premiery Disney+ | Czerwiec 2023

0
226
Disney +
fot. nano.komputronik.pl/n/premiera-disney-w-polsce-tak-popularna-ze-uzytkownicy-maja-problem-z-rejestracja/

Disney + jest jedną z popularniejszych w ostatnim czasie platform zapewniających swoim użytkownikom dostęp do ogromnej bazy filmów i seriali. Aby utrzymać przy sobie swoich odbiorców musi na bieżąco uaktualniać listy dostępnych materiałów. Poniżej przedstawiamy premiery Disney+ na czerwiec 2023 roku.

Avatar: Istota wody – 7 czerwca

Film wyreżyserowany przez Jamesa Camerona. Premiera filmu miała miejsce w 2022 roku. Przedstawia on historie Jacka i Neytiri, którzy wraz z rodziną mieszkają w wiosce o nazwie Pandora. Wioska zostaje napadnięta przez pazerną korporacje, która poszukuje na tych terenach cennych minerałów. Sytuacja ta zmusza głównych bohaterów do ucieczki i szukania pomocy wśród obcych plemion zamieszkujących planetę.

Saint X – 7 czerwca

Serial dramatyczny, przedstawiony z różnych płaszczyzn czasowych. Młoda kobieta, umiera w tajemniczych okolicznościach podczas wakacji na Karaibach. Sytuacja ta wywołuje tak zwany efekt domina, który zmusza siostrę zmarłej do pościgu za prawdą, pomimo wszelkich niebezpieczeństw.

Flamin’ Hot: Smak sukcesu  – 9 czerwca

Film biograficzny, przedstawiający historię Richarda Montañeza. Mężczyzna, wykorzystując swoje amerykańsko-meksykańskie korzenie, pragnie zrewolucjonizować rynek spożywczy zamieniając, kultowe w tamtych czasach, Flamin’ Hot Cheetos w światowy fenomen.

Goło i wesoło – 14 czerwca

Serial ma stanowić kontynuację do kultowego filmu “Goło i wesoło” z 1997 roku. Akcja produkcji ma miejsce 25 lat po finale filmowego pierwowzoru. Bohaterowie serialu pokrywają się z tymi z filmu, jednak towarzyszyć im będą nowe pokolenia. 25 lat później, słynny “gang”, nadal zamieszkuje miasteczko Sheffield.

Odnaleźć siebie – 14 czerwca

Główna bohaterka serialu Nissan czuje się uwięziona w miejskim życiu. Wyrusza na poszukiwania koleżanki, która w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła po sesji uzdrawiania. Nissan odkrywa podejrzaną sektę, której pomimo wątpliwości ulega i rusza w pełną nieznanych podróż u boku mężczyzny o imieniu Tufan.

Rolnictwo na nowo – 14 czerwca

Serial dokumentalny, przedstawiający historię Benedikta Boesela. Mężczyzna był bankierem inwestycyjnym, jednak po kryzysie finansowym zaczął zastanawiać się nad sensem wszystkiego co go otacza. Dziś jest rolnikiem i razem z wykwalifikowanym zespołem stara się przetestować nowy, radykalny typ rolnictwa, który pomoże w walce ze zmianami klimatu.

Stan Lee – 16 czerwca

Stan Lee to amerykański scenarzysta i autor komiksów. To właśnie jemu zawdzięczamy takie postacie jak Spider-Man, X-men, Iron Man itp. Film ma ukazać zarówno ścieżkę życia, jak i kariery twórcy najpopularniejszych superbohaterów.

Tajna inwazja – 21 czerwca

Serial skierowany do fanów uniwersum Marvela. Były szef T.A.R.C.Z.Y, Nick Fury, zmuszony jest wyjść z ukrycia. Wraz z zaufanymi ludźmi musi stawić czoła dawnym sojusznikom, a nowym wrogom – Skrullom.  W produkcji tej zabraknie jednak znanych superbohaterów.

Najlepsi – 23 czerwca

Musical komediowy. Przedstawia historię 12-letniego geniusza matematycznego Prem Patela. Chłopiec dowiaduje się, że jego niedawno zmarły ojciec był raperem i postanawia sprawdzić, czy w jego żyłach “płynie” hip-hop.

World's Best
fot. Ben Mark Holzberg/Ben Mark Holzberg – © 2023 Disney Enterprises
fot. imdb.com/title/tt16023442/mediaviewer/rm2858495745/?ref_=tt_ov_i

Wielkie nadzieje – 28 czerwca

Serial przedstawia historię sieroty o imieniu Pip. Chłopiec marzy o lepszym życiu i wydaje mu się, że w spełnieniu marzenia pomoże mu tajemnicza panna Havisham. Chłopiec wchodzi w całkowicie nowy świat, w którym musi się odnaleźć.

Home Improvement – 28 czerwca

Serial z lat 1991-1999. Przedstawia historię Tima Taylora i jego rodziny. Mężczyzna prowadzi w telewizji program o majsterkowaniu, natomiast w domu musi zmagać się z zabawnymi problemami, z wrodzoną “zręcznością”.

Autor: Ola Reczek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments