Pierwsze role filmowe znanych aktorów

Anna Karenina
fot. materiały prasowe

Na samym początku każdy dobry aktor musiał próbować swoich sił wcielając się w małe role, bywały nawet drugoplanowe. Z czasem przerodziły się w większe, dzięki którym obecnie jest bardzo rozpoznawalny. Poznajmy zatem pierwsze role znanych gwiazd.

Amy Adams

Szkoła uwodzenia 2

https://www.instagram.com/p/B1NaSvJlUVH/

Amy wcieliła się w rolę Kathryn Merteuil. Film opowiada historię nastoletniego Sebastiana, wyrzuconego ze szkoły za złe sprawowanie. Trafia do ojca, gdzie poznaje przyrodnią siostrę. Z czasem staje się ona jego największym wrogiem…

Jennifer Lawrence

Detektyw Monk

https://www.instagram.com/p/By-3guBnGDm/

Serial opowiada o Adrianie Monku, który na każdym kroku obawia się normalnych wydarzeń. W pracy, jako detektyw, jest geniuszem. Cechuje się doskonałą pamięcią wzrokową.

Sylvester Stallone

Przyjęcie u Kitty i Studa

Sylvester Stallone w roli Studa. Razem z Kitty (Henrietta Holm) stanowią  parę kochanków nie mającą oporów przed niczym. Pewnego dnia organizują imprezę i zapraszają na przyjęcie swoich znajomych.

Emilia Clarke

Atak dinozaurów

https://www.instagram.com/p/Bn1_zMgl87e/

Właściciel muzeum Dakota (Raoul Trujillo) chce zemścić się za zabranie indiańskiej ziemi. Ku zdziwieniu mieszkańców miasta pojawiają się dinozaury. Sytuację stara się opanować szeryf Jake (Steven Brand) wraz z żoną Emmą (Kirsty Mitchell). Przed nimi wielkie zadanie: uratować miasto, a także córkę, która akurat tego wieczoru opuściła dom.

Gal Gadot 

Szybcy i wściekli

Film dla zmotoryzowanych, ale nie tylko. Zawarty jest tu wątek gangów ścigających się przerobionymi przez siebie autami. Nagrodą za wyścigi są pieniądze. Gangi są posądzane o wiele rzeczy, np. kradzieże ciężarówek. Jak potoczą się ich losy? Czy ktoś do nich jeszcze dołączy?

Cara Delevingne jako księżniczka Sorokina

Anna Karenina

https://www.instagram.com/p/B088cHpllNA/

Ekranizacja jednej z największych “love story” na świecie, powieści Lwa Tołstoja. To miłosna historia Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Anna jest żoną i matką, początkowo broni się przed uczuciem, jednak z czasem ulega. Z tego powodu zostaje wykluczona ze swojej rodziny, która również zabrania kontaktu z synem.

Anne Hathaway jako główna bohaterka

Pamiętnik księżniczki

Mia wychowywana jest przez samotną matkę. jest bystra, ale mało towarzyska. Nie spodziewa się jednak, że nadejdzie taki dzień, który zmieni jej życie. Dowiaduje się, że nieznany jej ojciec umarł i pozostawił jej tron w małym miasteczku. Mia musi nauczyć się nowego życia, co z początku jest dla niej bardzo trudne. Z pomocą przychodzi jej babcia, która udziela jej wszelkich lekcji.

Hugh Jackman jako kierowca ciężarówki

Bohater z okładki 

View this post on Instagram

Yesterday. Hahahahahaa. #throwbackthursday

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

Jack Willis to bohater przyzwyczajony do samotności. Jest kierowcą ciężarówki na australijskich odludziach. Jednak tak, jak większość z nas, Jack ma drugie oblicze starannie skrywane nawet przed nielicznymi przyjaciółmi. Jest autorem najpopularniejszych obecnie romansów w Australii.

Anna Kendrick

Letni obóz

View this post on Instagram

She’s in a good mood

A post shared by Anna Kendrick (@annakendrick47) on

Głównym tematem filmu jest letni obóz dla młodych aktorów. Wydarzenia przybierają formę musicalu. Głównym bohaterem jest Bert Hanley, były autor piosenek na Broadwayu.Boryka się z problemem alkoholowym. Inspirację do poprawienia życia dają mu młodzi artyści. Powoli dostrzega szansę odniesienia sukcesu.

Nicole Kidman

Bez uczucia 

https://www.instagram.com/p/Bx1Czo_l_zM/

Pisarz Zach (John Ritter) przeżywa kryzys twórczy. Sięga po alkohol w celu poszukiwania natchnienia. Zdradza również swoją żonę, która pewnego razy nagrywa go z kochanką. Twórca jest zrozpaczony. Kolejna jego partnerka szybko go porzuca. Nieszczęśnik popada w depresję. Największy ból sprawia mu fakt, że jego żona ponownie chce wyjść za mąż.

Angelina Jolie

Szukając wyjścia

Opowieść o dwóch hazardzistach, którzy zmuszeni są do opuszczenia Nowego Jorku. Oczywiście z jakiego powodu? Przetracili wszystkie pieniądze. Postanawiają jechać do Las Vegas, gdzie mają nadzieję na poprawienie swoich rozgrywek.

Aktorscy rekordziści, czyli aktorzy z największą liczbą ról

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here