„Nieobliczalna”. Nowy polski film na Prime Video

0
44
Fot. Prime Video

Od 17 maja na platformie Prime Video możemy obejrzeć nowy polski film Nieobliczalna.

Nieobliczalna to thriller psychologiczny oparty na bestsellerowej powieści Magdy Stachuli o tym samym tytule. To mroczna, pełna napięcia historia o zdradzie, kłamstwie i zemście, a także o zbrodni, wokół której skupiają się różne wątki. Obsada filmu jest imponująca. W rolach głównych zobaczymy Agnieszkę Grochowską, Magdalenę Cielecką, Julię Wieniawę, Pawła Małaszyńskiego, Dawida Ptaka oraz Magdalenę Czerwińską. Reżyserem filmu jest Piotr Trzaskalski, a scenariusz napisali Krzysztof Gureczny i Małgorzata Sobieszczańska.

O czym jest film?

Martyna (Agnieszka Grochowska) i Wojciech (Paweł Małaszyński) tworzą z pozoru szczęśliwy związek, jednak to tylko maska ukrywająca brutalną prawdę. Jedyną osobą, która zna tę prawdę, jest Stefan (Andrzej Seweryn), ojciec Wojciecha. Magdalena Cielecka gra Alicję, przyjaciółkę Martyny, samotną matkę 20-letniego Daniela (Dawid Ptak), który jest w związku z Adeliną (Julia Wieniawa). Mimo młodego wieku Adelina musi radzić sobie sama, opiekując się chorą matką (Magdalena Czerwińska), a Daniel stanowi dla niej nadzieję na lepsze życie.

O fabule filmu ciężko powiedzieć coś więcej, aby widz nie dowiedział się o tzw. spoilerach. Już teraz spływają głównie pozytywne recenzje odnoście produkcji. Jeśli lubicie thrillery jest to film zdecydowanie dla was. Twórcy zadbali o to, aby trzymać w niepewności co do tego, kto jest prawdziwą ofiarą w tym filmie oraz kto jest tzw. „nieobliczalną”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments