Kung Fu Panda 4 już w kinach

0
23

SMOCZY WOJOWNIK POWRACA NA EKRAN! Kung Fu Panda 4 już prawie w kinach

Po powraca w kolejnym filmie animowanym studia DreamWorks. O powstaniu kontynuacji serii wiadomo od sierpnia 2022, a w grudniu ubiegłego roku dostaliśmy pierwszy oficjalny zwiastun nowej produkcji.

Kultowy hit studia DreamWorks

Historia o pandzie imieniem Po podbiła świat zaraz po premierze w 2008 roku. Od tego czasu powstały dwie kolejne części filmowe serii, seriale animowane pt. Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości oraz Kung Fu Panda: Smoczy rycerz, a także gry wideo. Seria spotkała się z uznaniem widzów i krytyków na całym świecie, stając się jedną z najbardziej kultowych produkcji studia DreamWorks.

Produkcja poza niesamowita animacją, dzięki której została nominowana do Oscara, może pochwalić się również wspaniałą obsadą. Głosu dla Po udzielił Jack Black, Tygrysica to Angelina Jolie, Dustin Hoffman jako Shifu. W pozostałych rolach usłyszymy także głosy Jackiego Chana, Lucy LiuIana McShane’a i Setha Rogena.

Kung Fu Panda, o czym opowiada?

Po, to dosyć niezgrabna, lecz niezmiernie wesoła i optymistyczna panda. Na co dzień wraz z ojcem prowadzi skromną restaurację z makaronem. Jednak od małego, jego największym marzeniem jest zostać mistrzem kung-fu. Wszyscy włącznie z Po są zaskoczeni, kiedy okazuje się, że to on został wybrańcem. Nikt niedowierza jak ta puszysta, ciągle jedząca i leniwa panda ma wypełnić starożytną przepowiednie, i zostać niepokonanym mistrzem. Po będzie musiał przenieść się do Jadeitowego Pałacu, gdzie pod opieka Mistrza Shifu będzie on uczył się technik sztuki walki. Od teraz ma on walczyć ramie w ramie z potężną piątką: Tygrysicą, Małpą, Żurawiem, Modliszką oraz Żmiją. Smoczy wojownik musi przezwyciężyć swoje słabe strony, ćwiczyć więcej niż pozostali. Jednak jego naukę w Pałacu przerywa powrót Tai Lunga – białego lamparta, który planuje wszystkich unicestwić. Po nie ma już czasu na szkolenie. Musi wykorzystać dotychczasową wiedzę oraz zacząć wierzyć w przepowiednie: jest wybrańcem, czy tego chce czy nie. Tylko on jest w stanie uratować wszystkich przez potężnym wrogiem.

Kung Fu Panda 4

Kiedy przeznaczenie wzywa Po i informuje go, że ten ma od teraz zostać duchowym przewodnikiem, nie ma to dla niego sensu. Co on w końcu wie o dawaniu rad i prowadzeniu kogoś przez życie? Musi szybko znaleźć kogoś w zastępstwo na miejsce Smoczego Wojownika, co utrudniać mu będzie czarodziejka-Kameleona. Po sięgnie po pomoc Zhen – lisicy, której umiejętności okażą się niesamowite.

Film do zobaczenia w kinach od jutra, 8 marca 2024 roku.

Autor: Dominik Dudek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments