Kolejny sezon serialu BoJack Horseman jest już dostępny!

Czwarty sezon animowanego serialu BoJack Horseman jest już dostępny na platformie Netflix! Co przyniosą nam najnowsze odcinki?

Od początku września na platformie Netflix jest dostępny czwarty sezon serialu BoJack Horseman. Składa się na niego dwanaście odcinków.

Serial ukazuje świat, w którym ludzie oraz zwierzęta są sobie równi. Wśród głównych bohaterów są koń, pies oraz kot. Animowana seria produkcji Netflixa dla dorosłych na pierwszy rzut oka wydaje się być serialem rozrywkowym, nie brak jej jednak brutalności. BoJack, czyli główny bohater, jest koniem znanym z sitcomu Horsin’ Around z lat 90′, w  którym grał w młodości. Aktualnie boryka się z problemami psychicznymi oraz alkoholizmem. Ma trudności w nawiązywaniu relacji z innymi, nie potrafi stworzyć prawdziwego związku i często jest arogancki, nawet w stosunku do najbliższych sobie ludzi.

 

 

Co nas czeka w najnowszym sezonie?

BoJack po długim czasie, który spędził samotnie w domu swoich dziadków, wraca do Hollywood. Sezon skupia się na relacjach BoJacka z matką cierpiącą na demencję starczą oraz z nastolatką Hollyhock, która twierdzi, że jest jego córką. Obserwujemy także przebieg kampanii wyborczej Mr. Peanutbutter’a na gubernatora Kalifornii i jej wpływ na jego małżeństwo, karierę Diane jako blogerki, Princess Carolyn w roli managera oraz niezmiennie kreatywne pomysły Todd’a. Dodatkowo jeden odcinek jest poświęcony rodzicom BoJack’a, przedstawia historię ich poznania oraz małżeństwa.

BoJack Horseman
Hollyhock – materiały prasowe

To już 4 sezon, a twórcy wciąż trzymają wysoki poziom. Po obejrzeniu najnowszych odcinków mogę śmiało stwierdzić, że to jedna z najciekawszych produkcji Netflixa w ostatnich latach. Jesteśmy świadkami zwrotów akcji, towarzyszymy postaciom w ich rozterkach i przemyśleniach. Serial jest tak zróżnicowany pod względem bohaterów, że myślę, że każdy może odnaleźć w którymś z nich siebie.

BoJack Horseman
Mr. Peanutbutter – materiały prasowe

Zwiastun 4 sezonu

 

Czy powstanie 5 sezon? Twórcy serialu nie udzielili jeszcze oficjalnych informacji, ale mamy nadzieję, że się doczekamy!