Ciche miejsce 2 – już niedługo w kinach

Ciche miejsce 2 to druga część filmu z 2018 roku, który bez wątpienia zachwycił widzów na całym świecie. Horror zaciekawił widzów swoją ciekawą i niespotykaną wcześniej koncepcją reżysera. Nic dziwnego, że twórcy produkcji sprzed 2 lat zdecydowali się na stworzenie kolejnej części, która pod koniec marca wejdzie do polskich kin.

Fabuła horroru z 2018 roku

Akcja pierwszej części produkcji Ciche miejsce toczy się w świecie opanowanym przez krwiożercze istoty z innej planety, które mają doskonały słuch, przez co każdy dźwięk wydawany przez ludzi stanowi ogromne ryzyko. Horror przedstawia losy rodziny Abbotów, której jako jednej z nielicznych udało się przeżyć atak niebezpiecznych stworzeń. Jedynym sposobem na przetrwanie w tej trudnej rzeczywistości jest życie w całkowitej ciszy, korzystając wyłącznie z języka migowego. 4-osobowa rodzina żyje na spokojnej farmie, czując się komfortowo i bezpiecznie. Kiedy na świecie pojawia się trzeci potomek Abbotów bohaterowie muszą być wyjątkowo ostrożni. Główną rolę w filmie zagrali John Krasinski (Lee Abbot) oraz Emily Blunt (Evelyn Abbot). Krasinski odpowiada także za reżyserię. Warto wspomnieć, że połowa filmu pozbawiona jest dialogów, a poszczególne sceny odbywają się w kompletnej ciszy, co sprawia, że film wyróżnia się na tle innych.

Co wiemy o produkcji Ciche miejsce 2?

Ciche miejsce 2 na pewno będzie łączyło się z pierwszą częścią kinowego hitu. Na dużym ekranie zobaczymy tych samych bohaterów, którzy znani są z produkcji z 2018 roku. Oprócz Emily Blunt zobaczymy także Millicent Simmonds, Noaha Jupe’a oraz Cade’a Woodwarda. W filmie nie zabraknie także nowych twarzy – Cilliana Murphy’ego i Djimona Hounsou. Twórcy horroru chcą pokazać jeszcze inne elementy świata opanowanego przez niebezpieczne istoty, a fabuła nie będzie skoncentrowana wyłącznie na dalszych losach rodziny Abbotów.

Kiedy premiera?

Długo wyczekiwana premiera najnowszej produkcji Johna Krasinskiego pojawi się w polskich kinach 20 marca 2020 roku. Zwiastun bez wątpienia zachęca do zobaczenia kolejnej części superhitu z 2018r. Na pewno fani pierwszej części Cichego miejsca będą mogli poczuć jeszcze więcej emocji.