Premiery kinowe wiosną 2020

Premiery kinowe wiosną
unsplash.com/photos/AtPWnYNDJnM

Premiery kinowe wiosną 2020 zapowiadają obfity repertuar w różnych gatunkach. Na ekranie pojawią się wyczekiwane dramaty, thrillery, komedie, czy horrory. Na co najlepiej będzie poświęcić czas i wybrać się do kina?

Premiery kinowe w marcu 2020

Cóż za piękny dzień – premiera 6 marca

Tom Hanks wciela się w postać pana Rogersa. Amerykański dramat opowiada historię o tym, jak uprzejmość góruje nad cynizmem. Całość opiera się na przyjaźni Freda Rogersa i dziennikarza Toma Junoda. Niezadowolony z życia dziennikarz poznaje Rogersa i powoli uczy się empatii, uprzejmości i przyzwoitości porzucając swój dawny sceptycyzm.

Sala samobójców. Hejter – premiera 6 marca

Polski film w reżyserii Jana Komasy przedstawiający drugą część nagrodzonego Srebrnymi Lwami, wielkiego przeboju z 2011 roku. Jest jedną z najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji w 2020 roku.  W filmie poznamy losy Tomka – studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Chłopak zostaje wydalony z uczelni, ale postanawia dalej czerpać korzyści finansowe od państwa Krasuckich – rodziców jego przyjaciółki z dzieciństwa. Jego oszustwa wychodzą na jaw, a Tomek zatrudnia się w agencji buzz marketingowej. Dzięki niej uzyskuje dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Wtedy opracowuje podstępny plan.

Co przyniesie jutro – premiera 20 marca

Długoletnie małżeństwo, Grace i Edward wiodą spokojne i dostatnie życie w nadmorskim Seaford. Jednak tuż przed dwudziestą dziewiątą rocznicą ślubu wychodzi na jaw różnica ich charakterów. On pragnie świętego spokoju, a ona chce, by mąż bardziej zaangażował się w ich relacje. Konflikt wybucha, gdy Edward przyznaje, że ma romans z młodszą kobietą i chce jak najszybszego rozwodu. To szczery i pełen emocji film pokazujący, jak trudno ułożyć sobie życie po utracie kogoś bliskiego.

Premiery kinowe w kwietniu 2020

Nowi mutanci – premiera 3 kwietnia

Amerykański fantastycznonaukowy film grozy na podstawie serii komiksów o grupie superbohaterów. Fabuła filmu skupia się pięciorgu obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami mutantach. Są przetrzymywani wbrew swojej woli w tajemniczym ośrodku. Bohaterowie zostają zmuszeni do połączenia swoich sił w walce ze  śmiertelnym zagrożeniem.

Nie czas umierać – premiera 3 kwietnia

Nadchodzący film szpiegowski i dwudziesta piąta odsłona serii filmów o Jamesie Bondzie. Bohater zdaje się być już na emeryturze. Odpoczywa na Jamajce, gdy dostaje wiadomość od przyjaciela z dawnych lat, Felixa z CIA. Na jego prośbę 007 zgadza się wziąć udział w misji odbicia porwanego naukowca.