„Asteroid City” | Polska premiera w połowie czerwca!

0
328

Nowa produkcja Wesa Andersona pojawi się na polskich ekranach już 16 czerwca. Reżyser zabierze nas w podróż do przeszłości do 1955 roku pokazując wydarzenia, które zaczną zakłócać spokój mieszkańców arizońskiego miasteczka znajdującego się na odludziu.

Asteroid City to opowieść osadzona w 1955 roku, a jej fabuła skupia się na losach uczniów i rodziców odwiedzających fikcyjne pustynne miasteczko. Głównym celem wizyty jest coroczna konwencja Junior Stargazer/Space Cadet. Jak potoczą się dalsze losy uczestników? Tego przekonamy się 16 czerwca w wybranych krakowskich kinach!

Wes Anderson kreuje historie i wciąga odbiorców w stworzony świat na ekranie. Scenariusz tej produkcji powstał na podstawie opowieści autorstwa Romana Coppolli, z którym reżyser współpracuje od wielu lat. Charyzmatyczny styl Andersona możemy znać z jego poprzednich dzieł: Grand Budapest Hotel czy Kochankowie z Księżyca.

Asteroid City mamy możliwości zobaczenia wielu gwiazd m.in. Jasona Schwartzmana, Scarlett Johansson, Toma Hanksa, Jeffreya Wrighta, Tildę Swinton, Bryana Cranstona, Eda Nortona, Adriena Brody’ego, Lieva Schreibera, Hope Davis, Stephena Parka, Ruperta Frienda, Mayę Hawke i wielu innych. 

Gdzie możemy zobaczyć Asteroid City? | Kraków

Krakowskie kina oferują pokaz premierowy Asteroid City w 3 lokalizacjach:

1. Kino Pod Baranami

Film prezentowany w ramach cyklu: SMAK – Spotkania Młodych Amatorów Kina.

2. Multikino

3. Cinema City

Zapraszamy na premierę już 16 czerwca!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments