Najśmieszniejsze komedie z 2019 roku

WhitePress

Masz trochę wolnego czasu i chcesz odprężyć się po ciężkim dniu pracy? Najlepszym sposobem na odstresowanie się jest obejrzenie dobrej komedii! Koniecznie musi być zabawna i mieć dużo dobrej akcji. Komedia to gatunek filmowy, który charakteryzuje się tym, że przedstawia sytuacje i bohaterów komicznych. Ten gatunek był jednym z pierwszych, które powstały dlatego, że każdy z nas po prostu lubi się śmiać. Jeśli poszukujesz dobrej rozrywki na czasie, mamy dla Ciebie dwie wspaniałe propozycje, które na pewno rozbawią Cię do łez.

Najśmieszniejsze komedie z 2019 roku

Naszą pierwszą propozycją jest film “Jak romantycznie”, który miał swoją premierę na platformie Netflix. Za reżyserię filmu odpowiada Todd Strauss-Schulson. Film został wyprodukowany w USA. Swoją premierę miał 13 lutego 2019 roku. Jest to historia nowojorskiej architekti Natalie, która robi wszystko żeby zdobyć swój wymarzony awans, jednak cały czas jej się to nie udaje. Jej głównym zadaniem w pracy jest parzenie kawy i podawanie kanapek. Pewnego dnia Natalie ulega wypadkowi, na skutek którego okazuje się, że jej życie zmieniło się w komedię romantyczną i to dosłownie. Wszystko w jej życiu zaczyna nabierać różowych i słodkich barw. W rolach głównych występują: Rebel Wilson, Liam hemsworth, Adam Devine. Film otrzymał także pięć nominacji, do różnych nagród filmowych jednak nie został laureatem żadnej z nich. Jest to jednak bardzo dobra pozycja na ciemne, deszczowe wieczory.

Naszą drugą propozycją są “(Nie)znajomi”. Jest to film polski, który swoją premierę miał 16 września 2019 roku. Opracowaniem scenariusza zajęli się Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa, który był także odpowiedzialny za reżyserię filmu. Pewnego dnia grupa przyjaciół spotyka się na kolacji. Każde z nich oczywiście ma swoje problemy, żeby się odstresować jedna z osób proponuje grę. Każdy z uczestników kolacji kładzie swój telefon na stole, a gdy tylko przyjdzie wiadomość czyta ją głośno. W przypadku rozmów telefonicznych muszą one odbywać się na głośniku. Z początku przyjemny wieczór staje się nagle czarną komedią, która zmieni życie każdego z uczestników kolacji, ponieważ wszyscy mają coś na sumieniu, a ich występki wychodzą na jaw jeden po drugi. W rolach głównych występują: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Aleksandra Domańska, Ewa Smutniak, Łukasz Simlat oraz Michał Żurawski. Jest to adaptacja filmu “Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” z 2016 roku. Polska nie jest pierwszym krajem, który zdecydował się na stworzenie remake tego filmu.

Artykuł partnerski