10 powodów, aby odwiedzić Park Rozrywki Energylandia!

10 powodów, aby odwiedzić Park Rozrywki Energylandia!

Energylandia to ogromny Park Rozrywki zlokalizowany w podkrakowskiej miejscowości Zator. W połowie lipca będzie on obchodził swoje 5 urodziny, dlatego też specjalnie na tę okazję przygotowano mnóstwo atrakcji! Poza świetnie wyposażoną strefą Roller Coasterów oraz bijącą rekordy popularności w miesiącach wakacyjnych strefą Water Park, odwiedzający będą mogli liczyć na ogromną dawkę dobrej zabawy i…dźwięków! Wszystko za sprawą organizowanych w tym roku festiwali muzycznych, które dzięki różnorodności niewątpliwie zadowolą ucho każdego. Nie zabraknie również przyjęcia urodzinowego na wspomniane 5- lecie parku no i oczywiście tortu. Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Energylandię?

1# – warto dla…ekstremalnych szaleństw i sporej dawki adrenaliny

Energylandia to bez wątpienia absolutny numer jeden miejsc zapewniających solidny zastrzyk adrenaliny i sporą dawkę ekstremalnych emocji. Strefa ekstremalna przeznaczona jest dla osób o mocnych nerwach, więc jeżeli nie straszne wam serce w podchodzące do gardła – naprawdę warto! Gwarantujemy, że te przejażdżki zapamiętacie na bardzo długo.

2# – warto bo… wakacje 2019 to święto dobrej zabawy i muzyki

Czerwiec i Lipiec 2019 w Energylandii to miesiące niewątpliwie muzyczne. Już pod koniec czerwca planowany jest pierwszy muzyczny festiwal z wielkimi hitami lat 80-tych oraz 90-tych. Połowa lipca to wyczekiwany przez wielu festiwal muzyki disco polo, natomiast na końcówkę lipca zaplanowany został festiwal hip hop, czyli nie lada gratka dla wszystkich miłośników rapu i dobrych bitów. Każdy z festiwali to prawdziwa uczta dla fanów danej muzyki.

eventy firmowe - Energylandia

 

 

 

 

 

3# – warto dla…Strefy Water Park

Miejsce ogromnie popularne w niemal każde wakacje! Wszystko za sprawą niezwykłych wodnych atrakcji, wymyślnych zjeżdżalni oraz stref dla rodziców z małymi dziećmi. W upalne dni warto wybrać się do Parku właśnie dla tych wodnych atrakcji – jest ich mnóstwo, więc zarówno rodzice jak i dzieci znajdą coś dla siebie. Dodatkowo będziecie mogli szaleć zarówno w strefie wodnej jak i korzystać z innych miejsc parku. Bilet wstępu upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji!

4# – warto dla…atrakcyjnych show

Poza standardowymi atrakcjami parku jak Roller Coastery czy opisana wyżej strefa wodna, Energylandia zapewnia również sporo wydarzeń towarzyszących. Znajdziecie coś dla miłośników cyrku, teatru, historii, magii i motoryzacji. Wszystko za sprawą cyklicznych show, o których więcej możecie przeczytać –tutaj–

5# – warto dla…5 urodzin parku i atrakcji z tym związanych

Dokładnie 14 lipca 2019 roku Energylandia obchodzi 5 urodziny! Okrągła piątką zobowiązuje do zorganizowania przyjęcia, na które park zaprasza wszystkich bez wyjątku. Oczywiście nie zabraknie tortu, jak również konkursów i zabaw. W ten dzień po parku przechadzać się będą bajkowe maskotki oraz animatorzy, którzy nie pozwolą na nudę! Przyjęcie zaplanowane jest na 13 i 14 lipca 2019, więc czeka na Was dwudniowe świętowanie!

6# – warto dla…Beach Party pod koniec lipca i w połowie sierpnia

Impreza tematyczna Beach Party organizowana będzie w dwóch terminach: 20 lipca i 15 sierpnia 2019 roku. W te dni uwielbiana przez wszystkich strefa Water Park zamieni się w piaszczystą dyskotekę! Bawić się będzie można już od rana aż do północy. Dodatkowo wszelkie atrakcje parku również będą dostępne do późnych godzin nocnych. Uwierzcie, że Roller Coastery nocą, wzbogacone o niezwykłą grę świateł naprawdę robią wrażenie. Dodatkowo na te dni park przygotowuje szereg niespodzianek! Jakich? Tego dowiecie się tylko i wyłącznie na miejscu!

7# warto dla…przejażdżki Hyperionem

To jedna z najpopularniejszych ekstremalnych atrakcji parku! Najwyższy, bo sięgający 77 metrów i najszybszy bo osiągający prędkość aż 142 km/h Mega Coaster robi wrażenie na każdym, kto odważy się na przejażdżkę nim. Wybudowany został we współpracy z firmą Intamin, która produkuje najlepsze atrakcje tego typu na świecie!

8# warto bo…to świetny pomysł na wypad ze znajomymi

Energylandia to również świetny pomysł na luźny wypad ze znajomymi. Grupy przyjaciół bardzo często wybierają park na miejsce spotkań, ponieważ czeka tam na nich nie tylko spora dawka adrenaliny, ale też zaciszne miejsca gdzie można zjeść i porozmawiać w miłej atmosferze.

9# – warto dla…pokazów edukacyjnych

Poza dawką świetnej zabawy, park zapewnia również elementy edukacyjne. Przykładem jest Planetarium, w którym wyświetlany jest film na temat historii lotnictwa w technologii 3D wzbogaconej o efekt 360 stopni, czyli wyświetlanie filmu nie tylko w trójwymiarze, ale i na całej kopule planetarium! Warty uwagi jest również pokaz edukacyjny pod tytułem “Laboratorium Szalonego Naukowca”. Skierowany jest on szczególnie do grup szkolnych, ale naszym zdaniem zainteresuje i rozbawi również młodszych widzów. Główny bohater podczas pokazu przybliży dzieciom w zabawny sposób prawa fizyki i zaskoczy niesamowitymi doświadczeniami. Pokazy odbywają się zgodnie z kalendarzem otwarcia parku, od poniedziałku do piątku o godzinie 12:30, w sali widowiskowej Colosseo.

10# – warto bo…to świetna zabawa dla całej rodziny!

Energylandia to doskonałe miejsce na ogrom rozrywki i zabawy dla całej rodziny. Świetnie wyposażona Strefa Familijna sprawi, że żadne dziecko i rodzic nie będą się nudzić! Ogromną popularnością cieszy się również Strefa Water Park, gdzie wodnym szaleństwom nie ma końca! Dodatkowo w parku organizowane są różnego rodzaju pokazy tematyczne i edukacyjne, więc wypad do Energylandii to nie tylko zabawa, ale też nauka! Jeśli jeszcze nie zabraliście swoich dzieci do Energylandii – naprawdę warto! Pamiętaj, że jest to również znakomite miejsce do organizacji imprez integracyjnych!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o