Ziemia Zakazana i Acid Drinkers w Klubie u Bazyla

Acid Drinkers i Ziemia Zakazana

25 lutego 2018 roku, w poznańskim Klubie u Bazyla, wystąpią Ziemia Zakazana i Acid Drinkers. Bilety na to wydarzenie wciąż w sprzedaży!

Ziemia Zakazana powstała w 2013 roku. Mimo tylko (albo aż) 5 lat istnienia, w historii zespołu sporo się działo. Już po miesiącu od założenia fan page’a pojawił się pierwszy singiel oraz teledysk do kawałka Dla was piekło. Zespół zaczął koncertować i szybko został zauważony przez media, a także zaczął grać na wielu przeglądach i festiwalach. Jednym z większych wydarzeń było otwarcie sceny Antyradia podczas MetalFest w 2013 roku. Również w tym kluczowym 2013 zespół własnym nakładem wydał album Extended Play 13, za realizację dźwięku odpowiedzialny był Tomasz Zed Zalewski. Kilka miesięcy później Ziemia Zakazana wyruszyła w wielką trasę koncertową z zespołem Hunter. W 2014 roku po raz pierwszy wystąpili w Wyspach Brytyjskich grając podczas finału WOŚP w Hull. Po niedługim czasie, Ziemia Zakazana, powróciła na Wyspy wraz z zespołem Lady Pank. W 2017 roku, zespół wypuścił kolejną płytę – 4 Ściany Absurdu

Acid Drinkers powstali w Poznaniu, przy butelce taniego wina w 1986 roku, za sprawą Tomasza Pukackiego i Roberta Friedricha. Grają nieprzerwanie od ponad 30 lat, mają za sobą przeszło 1500 koncertów w całej Polsce. Kwasożłopy to 4 osobowości: Tomasz Titus Pukacki (wokal i bas), Dariusz Popcorn Popowicz (gitara), Maciej Ślimak Starosta (perkusja) oraz Łukasz Dzwon Cyndzer (gitarzysta). Na swoim koncie mają 17 płyt. Z gali Fryderyków zawsze wychodzą ze statuetką, w 2011 roku wyszli aż z czterema – Album roku metal (Fishdick Zwei – The Dick Is Rising Again), Najlepsza oprawa graficzna albumu, Grupa roku oraz Piosenka roku (Love Shack).