Zespół Xxanaxx wystąpi w marcu w Stodole

28 marca w Klubie Stodoła wystąpi zespół Xxanaxx, w ramach akustycznej trasy „Ciepło Tour”.

Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski już w marcu zaprezentują fanom swoje utwory w zupełnie nowych aranżacjach. Zespół Xxanaxx pojawi się w akompaniamencie dodatkowych instrumentalistów, którzy wystąpią z nimi w ramach akustycznej trasy.

Xxanaxx to dwoje artystów z Warszawy, których ścieżki skrzyżowały się w 2012 roku, dzięki czemu powstał ich debiutancki singiel „Disappear”. W sierpniu 2013 roku pojawiła się pierwsza EP-ka zespołu, z której pochodzą ich przeboje takie jak „Broken Hope” czy „I Got U Under”. Ich kariera zaczęła się znakomicie rozwijać, a jesienią 2017 roku zespół wydał nowe utwory „Mniej ft. Ras”, „Surferzy” oraz „Kły” z raperem Quebonafide. Są one zapowiedzią zbliżającego się nowego albumu. Współpraca z Quebonafide przyniosła oczekiwane korzyści, milionowe odsłony na youtube.com oraz coraz szybciej rosnąca popularność zespołu.

Aktualnie Xxanaxx w wydaniu koncertowym to czteroosobowy zespół, ponieważ w skład poza Klaudią i Michałem wchodzą wokalista i klawiszowiec Wojtek Baranowski oraz perkusista Gniewomir Tomczyk.

Zespołu będzie można posłuchać już 28 marca warszawskiej Stodole. Bilety są do kupienia na www.stodola.pl, www.ticketclub.pl oraz w kasach Klubu Stodoła.