WODNY MUSICAL 3D – ROMEO I JULIA

Już w sierpniu w Toruniu będzie mieć swoją premierę pierwszy na świecie wodny musical 3D – Romeo i Julia. Ma to być widowisko zachwycające swoją oryginalnością i nowatorstwem. Za reżyserię i choreografię odpowiada Janusz Józefowicz.

Musical będzie wystawiony 4, 5 (spektakl zamknięty) i 6 sierpnia w wyjątkowej scenerii Fosy Zamkowej – szczególnie klimatycznej przestrzeni artystycznej Torunia.

Autorką polskiego tekstu, zainspirowanego dramatem Shakespeare’a Romeo i Julia, jest Agata Miklaszewska. Temat to miłość dwojga młodych ludzi niepotrafiących porozumieć się ze światem dorosłych. W konsekwencji ich bezkompromisowa namiętność musi się zmierzyć z bezwzględnością egocentrycznych rodziców. Te dwa pokolenia nie umieją ze sobą rozmawiać, wysłuchać swoich racji.

Wodny musical 3D Romeo i Julia zapowiadany jest jako estradowe zderzenie tradycyjnego widowiska musicalowego z wirtualną scenografią wygenerowaną przez projekcje 3D i animacje na wodnych ekranach. Wyłącznie tutaj żywi aktorzy i rzeczywiste rekwizyty zostaną zintegrowane z wirtualnym światem wyświetlanym na wodzie. Twórcy musicalu gwarantują, że będzie to teatralny przebój na miarę naszych czasów.

Janusz Stokłosa skomponował oryginalną muzykę, a materiały do projekcji 3D przygotowało studio Platige Image (twórcy m.in. nominowanego do Oskara filmu Katedra). Za technologię wodną odpowiada firma Water Concept specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych instalacji multimedialnych z wykorzystaniem wielkoformatowych ekranów i kurtyn wodnych, dysz efektowych i gejzerów.

BILETY

Bilety są dostępne w czterech kategoriach cenowych na dzień 4 i 6 sierpnia:

  • 160 zł.
  • 180 zł.
  • 200 zł.
  • 230 zł.

Obecnie obowiązuje promocja – na każdy bilet kupiony do dnia 1 sierpnia zniżka -20%.

Bilety są do kupienia na stronach: Kulturairozrywka.pl, Biletyna.pl , Kupbilecik, ebilet.plTicketproEventim oraz w sieci sklepów Empik i Media Markt.

Artykuł został przygotowany na podstawie informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie widowiska: romeoijulia3d.pl