Transsexdisco rusza w trasę po Polsce!

Niepowtarzalny zespół z Olsztyna zamierza zagrać w kilku miejscach w naszym kraju. Transsexdisco rusza w trasę koncertową po Polsce! Gdzie i kiedy zagra ekipa Damiana Lange?

W 2017 Transsexdisco obchodziło jubileusz istnienia na rynku muzycznym. Dziesięciolecie zespołu przypieczętowane zostało pięknym koncertem urodzinowym w olsztyńskim amfiteatrze, 2 września 2017 roku. TSD ma na koncie 3 płyty długogrające Ultrachemia, Transsexdisco i Surreal oraz epkę Ultrapromo. Tworzą go Damian Lange (wokal, teksty), Krystian Zemanowicz (bas), Piotr Pankowski (gitara), Marcin Matyszewski (instrumenty klawiszowe) i Paweł Łach (perkusja). Grają mieszankę rocka, popu, punku i elektroniki.

Ostatnia płyta zespołu, Surreal, swoją premierę miała 24 lutego 2017 roku. Do tej pory mogliśmy obejrzeć 6 klipów do utworów pochodzących z krążka: W transie, Wyspa, Do trzech, Nic na siłę, Nie znikam i Reprezentant.

 

Transsexdisco rusza w trasę koncertową

Trasa TSD obejmie 7 polskich miast. Panowie zaczną koncertem w Gdańsku, 2 marca, zagrają w Olsztynie, Łodzi, Warszawie, Toruniu, Ciechanowie, a zakończą w Bartoszycach 24 marca.

Transsexdisco rusza w trasę

Koncerty TSD to przede wszystkim ogrom energii płynącej ze sceny, szczery przekaz, świetne teksty i rewelacyjna zabawa. Wybierzcie się na nie koniecznie – naprawdę warto!

 

Bilety na koncerty możecie kupić na kupbilecik.pl: Gdańsk, Olsztyn, ŁódźToruń, Ciechanów i Bartoszyce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here