“Siła Sióstr” w Teatrze Muzycznym w Toruniu [zapowiedź]

Już 22 czerwca 2018 roku w Teatrze Muzycznym w Toruniu odbędzie się premiera musicalowej opowieści w stylu broadwayowskim – Siła Sióstr. 

Jest to historia o miłości, przyjaźni i radości życia. Ich bohaterkami są kobiety po przejściach, których życie nie zawsze było usłane różami.

TWÓRCY

W roli reżysera debiutuje Michał Cyran. Jest on również twórcą choreografii. O Sile Sióstr powiedział nam tak: Jest to dla mnie niezwykły projekt przede wszystkim ze względu na obsadę, która jest absolutnie rewelacyjna. Tytułowe siostry zostały wyłonione z castingu podczas którego prezentowały piosenki “I will always love you” Dolly Parton (spopularyzowaną przez Whitney Houston) oraz “Think” Arethy Franklin. Okazało się że już podczas kilku pierwszych prób pomiędzy aktorkami stworzyła się niezwykła kobieca, siostrzana więź, która jest największą wartością przedstawienia. Każda z osobna jest obdarzona nieprzeciętnym  talentem wokalnym, a to jak brzmią razem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Za przygotowanie wokalne odpowiada Paulina Grochowska, a za aranżacje muzyczne Jędrzej Roch Rochecki.

Obsada: Agnieszka Brenzak, Małgorzata Chruściel, Anna Grzelak, Anna Kędroń, Patrycja Mizerska i Natalia Piotrowska.

Twórcy zapowiadają, że niezwykłą atmosferę Siły sióstr tworzą zarówno piękne utwory takie jak I will always love you Whitney Houston, Natural Women Arethy Franklin czy Simply the best Tiny Turner, ale także znakomite kostiumy, taniec oraz gra świateł.

TERMINY

22 czerwca godzina 19:00 – premiera

23 czerwca godzina 19:00

24 czerwca godzina 19:00

BILETY

Bilety są do kupienia na stronie Teatru Muzycznego w Toruniu oraz w kasie teatru. Możliwa jest rezerwacja telefoniczna: 512 982 813 lub 56 678 75 19.

Na premierę bilety są w cenie 50 zł. Na pozostałe spektakle – 35 zł. (bilet normalny) i 30 zł. (bilet ulgowy).

Materiały prasowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here